شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:46 منتشر شده در مورخ: 1397/11/30 شناسه خبر: 1460654
یادداشت؛
شکار عقرب‌ها در منطقه مرزی!
شکار عقرب‌ها که در ایالت سیستان پاکستان هدف بعدی ایران است احتمالا به تعطیلی زندان‌های زیرزمینی آمریکا و عربستان در این منطقه خواهد انجامید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین چهار تیم از دو گروه تروریستی جیش الظلم و بازمانده‌های جندالشیطان با انفجار دویست کیلوگرم مواد منفجره به صورت انتحاری عامل شهادت ۲۷نفر از پاسداران مرزبانی میرجاوه شدند و ملت ایران را عزادار کردند. 


پس از حادثه با ورود فرمانده سپاه پاسداران و سازمان اطلاعات سپاه فرمان متلاشی کردن باند تروریستی صادر شد، دستگیری این عوامل پس از ۳روز از تشیع شهدای مرزبانی توسط روابط عمومی سپاه پاسداران اعلام شد.
 

میرجاوه دارای یک هنگ مرزی بوده و برای رفتن به زاهدان باید ۵کیلومتر مسیر را به سمت غرب هنگ مرزی حرکت کرد تا از طرفی سیستان و بلوچستان ایران در اصل همسایه ایالت سیستان پاکستان بوده که با همان خصوصیات سرزمینی خشک و خشن است. 

در ایران تا فاصله ۸۰کیلومتری مرز بیش از ۱۹شهر بزرگ و تعداد زیادی روستا وجود دارد، اما در همین فاصله نسبت به مرز پاکستان تقریبا هیچ شهری وجود ندارد و در ایالت سیستان پاکستان ۴شهر وجود دارد که تفتان در ۵کیلومتری مرز ایران و کویته مرکز این ایالت است. 

تروریست‌ها با ساخت مخفیگاه‌های مختلف در کوه‌ها و زیر زمین پایگاه‌هایی برای خود راه اندازی کردند که می‌تواند فاجعه بار برای دولت پاکستان و ایران باشد، تا فاصله ۸۵ کیلومتری مرز میرجاوه در خاک پاکستان تقریبا هیچ شهر و ابادی وجود ندارد و تروریست‌ها این مناطق را به عنوان پایگاه اقدام علیه ایران در نظر گرفته اند و ارتش پاکستان تقریبا هیچ نظارتی در این منطقه ندارد.

تنها یک هنگ مرزی و شهر تفتان که جمعیت بسیار کمی دارد و هنگامی که به آنجا وارد شوید پاکستان را ۵۰سال از تاریخ عقب تر خواهید یافت. 
 

سازمان اطلاعات سپاه به دستور فرماندهی و قوه قضاییه تشکیل جلسه داده و برخورد با عوامل انفجار در دستور کار قرار می‌گیرد. 

پهبادهای سپاه در مناطق مرزی به پرواز درمی‌آیند و کار شناسایی پایگاه‌های تروریست را عهده دار شده تا بتوانند برای ضربات اساسی وارد عمل شوند. 

خبرهایی از اسکورت و پشتیبانی عامل انتحاری تا دو کیلومتری نیروهای سپاه پاسداران توسط کارشناسان امنیتی مخابره شد. 

دستورات لازم و هماهنگی با نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) برای رصد دوربین‌های مسیر صادر می‌شود. 

چند ماشین تویوتا هایلوکس، لندکروز و جیپ اتاق دار تا دو کیلومتری مسیر با فاصله چند صد متری ماشین انتحاری را همراهی و به فاصله کمی پس از انفجار دوباره به ترتیب خاصی برمی‌گردند. 

تماس‌های گرفته شده توسط افراد در محدوده انفجار ثبت و استخراج می‌شود، نیروهای ویژه سپاه و سازمان اطلاعات با شناسایی رنگ و پلاک خودرو با استفاده از نیروهای میدانی و تجهیزات کنترل موقعیت افراد را در زاهدان،خاش،شناسایی می‌کنند و به اتاق عملیات مخابره می‌شود.
 
اولین دستگیری در خاش با تسخیر خانه تیمی و ۱۵۰کیلومواد منفجره به همراه سه قبضه سلاح حاصل تیم عملیات است. 

در زاهدان ۴خانه تیمی شناسایی و با اصل غافلگیری نیروها وارد خانه‌های تیمی می‌شوند. بیش از ۳۰۰کیلو مواد لازم، چاشنی، تولوئن، نیتروگلیسرین و تعداد قابل توجهی سلاح کلاشینکف کلت کمری کشف و ضبط می‌شود.

با اعتراف عوامل بازداشت شده چندین نفر از افراد به پشتیبانی و لجستیک و نظامی در باره تروریست انتحاری اعتراف می‌کنند. 

ضربه شست سپاه به نیروهای تروریستی جیش الظلم و جندالشیطان ۲۴ ساعت بعد از اعمال تروریستی صورت گرفت. پاکستان همزمان برای در امان ماندن از واکنش احتمالی سپاه پاسداران به چهار پایگاه تروریست ها حمله و خسارت فراوانی به آنها وارد کردند. 

امریکا و عربستان در پیام مخفی خواهان خویشتنداری ارتش پاکستان می‌شوند. 
 

ایران در گام بعدی خود شلیک‌های سهمگین را برای تروریست‌ها درنظر و طراحی کرده است و چناچه پاکستان نتواند مقابله کند ایران عملیات‌های موشکی و هوایی خود را برای نابودی تروریست‌ها در خاک پاکستان خواهد داشت. 

شکار عقرب‌ها که در ایالت سیستان پاکستان هدف بعدی ایران است احتمالا به تعطیلی زندان‌های زیرزمینی آمریکا و عربستان در این منطقه خواهد انجامید که در یک زندان بیش از ۷۰۰نفر از مردم پاکستان اسیر و آنها را برای حملات تروریستی و کارهای آزمایشگاهی، قاچاق اعضای آنان به کار می‌گیرند.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1460654
ارسال نظر
نظرات