شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 20:15 منتشر شده در مورخ: 1397/12/03 شناسه خبر: 1461732
سردار نقدی عنوان کرد؛
فرهنگ دفاع مقدس نسخه شفابخش اقتصاد ایران
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه گفت: اگر فرهنگ دفاع مقدس در عرصه اقتصاد جاری شود همانطور که آن فرهنگ، نیروهای مسلح ما را از زیر صفر به قدرتمندترین نیروی مسلح و دفاعی منطقه تبدیل کرد مشکلات اقتصادی را نیز حل می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش راه آرمان سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در  آئین اختتامیه نهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت گفت: همواره در همه پیشرفتهای کشور فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس جاری بوده است؛ به‌ طوریکه در هر عرصه‌ ای کنکاش کنیم می بینیم که افراد در راستای موفقیت خود، تلاش و از خودگذشتی را از شهدا الهام گرفته اند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: اگر فرهنگ دفاع مقدس در عرصه اقتصاد جاری شود همانطور که آن فرهنگ، نیروهای مسلح ما را از زیر صفر به قدرتمندترین نیروی مسلح و دفاعی منطقه تبدیل کرد مشکلات اقتصادی را نیز حل می کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر فرهنگ دفاع مقدس به عرصه اقتصادی کشور ورود کند ایران طب یک دهه یکی از قوی‌ترین اقتصادهای جهان و منطقه می شود.

سردار نقدی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در ترویج فرهنگ دفاع مقدس اظهار داشت: نمایشگاه‌ها و نشر کتاب‌های ادبیاتی و فرهنگی حوزه دفاع مقدس کارهای بی اهمیتی نیستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راویان دفاع مقدس را سرمایه‌های بزرگی دانست و افزود: لازم است کتب دفاع مقدس ترجمه شده و نهضت بین المللی کردن این فرهنگ متعالی راه اندازی شود.

وی با بیان این مطلب که امیدواریم در سال 98 جبران خوبی در نشر و تدوین کتب دفاع مقدس داشته باشیم، اظهار کرد: اگر دلتمردان رویکرد دفاع مقدس و شهدا را نشر دهند در این صورت بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

 

انتهای پیام

http://dana.ir/1461732
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی