شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 1397/12/06 شناسه خبر: 1462637
دیدگاه نمایندگان مجلس در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب؛
بیگی: حضور جوانان در عرصه‌های مختلف، پیام اصلی بیانیه رهبری بود/ضرورت وارد کردن نرم افزارهای بیانیه گام دوم انقلاب در عرصه مدیریت
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: حضور نسل جوان در عرصه‌های مختلف اصلی‌ترین پیام بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد که توسط مقام معظم رهبری منتشر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی آناج در خصوص بیانیه‌ی مقام معظم رهبری با محوریت گام دوم انقلاب اسلامی اظهار داشت: این بیانیه را به دقت مطالعه کرده‌ام؛ این بیانیه ناظر بر دیدگاه رهبر انقلاب در خصوص آینده انقلاب و ضرورت تلاش برای آینده و به ویژه فراهم کردن امکان حضور نسل جدید انقلاب در عرصه‌های مختلف است.

وی ادامه داد: حضور نسل جوان در عرصه‌های مختلف اصلی‌ترین پیام بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد که توسط مقام معظم رهبری منتشر شده است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در پاسخ به راهکارها برای عملیاتی کردن این بیانیه گفت: اگر نرم افزارهای این بیانیه در برنامه‌های مدیریت جمهوری اسلامی ایران وارد شود، با تدوین قوانین و فراهم کردن ضمانت‌های اجرایی قوانین می‌توان این بیانیه را عملیاتی کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1462637
ارسال نظر
نظرات