شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 12:30 منتشر شده در مورخ: 1397/12/07 شناسه خبر: 1462876
در مراسم تجلیل از فعالان ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی؛
سردبیر پایگاه خبری تحلیلی ایلام بیدار تجلیل شد
مراسم تقدیر از مسئولان کارگروه‌های ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از ایلام بیدار، مراسم تقدیر از مسئولان کارگروه‌های ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز؛ هفتم اسفندماه در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام با حضور مسئولان کارگروه‌های این ستاد برگزار شد.

در این مراسم از مسئولان کمیته های ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اهدای لوح و تندیس چله انقلاب با شعار "افتخار به گذشته، امید به آینده" تجلیل شد.
در خلال این مراسم از "مرتضی سبزی"، سردبیر پایگاه خبری تحلیلی ایلام بیدار به منظور اجرای ویژه برنامه "قطار انقلاب در ایستگاه چلهم" با محوریت معرفی و مقایسه دستاوردهای انقلاب اسلامی قبل و بعد از انقلاب در استان ایلام با حضور مدیران استانی و تشریح دستاوردها با اهداء تندیس تقدیر و قدردانی شد.
گفتنی است پایگاه خبری تحلیلی ایلام بیدار در طول ایام گرامیداشت چله انقلاب اقدام به تهیه و انتشار 40 دستاورد مهم استان ایلام کرده است.
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1462876
ارسال نظر
نظرات