شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:34 منتشر شده در مورخ: 1397/12/10 شناسه خبر: 1463783
طرح تفضیلی تهران بازنگری می شود / ساخت بیش از ۱۲ طبقه در منطقه ۲۲ ممنوع است
معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران از زمان بر بودن بازنگری طرح تفصیلی تهران خبر داد و گفت: کلیات تغییر طرح در منطقه ۲۲ در حال بررسی در کمیسیون‌های شورای عالی معماری و شهرسازی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالرضا گلپایگانی در گفت وگو با ایسنا، در مورد بازنگری در طرح تفصیلی شهر تهران با بیان اینکه این بازنگری الزام شورای شهر است گفت: همچنین در طرح جامع الزاماتی وجود دارد که براساس آن می بایست هر ۵سال یکبار، بازنگری شود که در دستور کار است.

وی با بیان اینکه مقدمات پروژه بازنگری آغاز شده و در حال تدوین شرح خدمات و اینکه چه کاری باید انجام شود، هستیم گفت: این پروسه زمان بر است و ما در مراحل اولیه قرار داریم.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران در مورد نگاه ویژه به بازنگری طرح منطقه ۲۲ نیز با بیان اینکه بازنگری این منطقه در اولویت است گفت: در هشت ماه گذشته که حناچی معاون شهرسازی بود، جلسات فشرده با مشاور و مسئولان منطقه ۲۲ داشتیم و پس از چندبارتبادل نظر با کمیسیون ماده ۵، نهایتا کلیات مورد تصویب قرار گرفت و در شورای عالی معماری و شهرسازی نیز کلیات آن مورد تایید قرار گرفت اما برای انجام اقدامات کارشناسی به کمیته مربوطه ارجاع داده شد.

وی افزود: تغییرات در طرح منطقه ۲۲ نسبت به گذشته زیاد بوده و بلندمرتبه سازی در این منطقه نیز در انتظار ابلاغ ضوابط شورای عالی معماری و شهرسازی است چراکه ساخت بیش از ۱۲ طبقه ممنوع است تا ضوابط تدوین شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1463783
ارسال نظر
نظرات