شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 17:05 منتشر شده در مورخ: 1397/12/13 شناسه خبر: 1464952
مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان:
بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان مستمری در لرستان پرداخت می‌شود
مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان گفت: 280هزار نفر مستمری‌بگیر و تحت پوشش این سازمان است و بیش از 43 هزار کارگاه صنفی، صنعتی و تولیدی را تحت پوشش‌داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک علی جهانی امروز در مراسم تجلیل از کارآفرینان برتر لرستان اظهار داشت:کارآفرینی را می توان مصداق واقعی اقتصاد مقاومتی تعریف کرد و کارفرمایان به عنوان سربازان این عرصه نماد دفاع ،تلاش،مقاومت و پیروزی هستند.

 

وی حمایت از کارآفرنیان را ضروری دانست و افزود:کارآفرینی موجب انگیزه وانسجام اجتماعی می شود و هم چنین می توان بواسطه آن ارزش اجتماعی را نهادینه کرد.

 

مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان با بیان این که کارآفرینی یک اقتصاد مقاوم و پایدار استف،گفت: با تأمین اجتماعی مرتبط است و تأمین اجتماعی در کنار کارفرمایان به سمت توسعه حرکت می کند.

 

وی با اشاره به این که تأمین اجتماعی می‌تواند اقتصاد کشور را به پویایی برساند بیان کرد: بیش از یک‌سوم جمعیت لرستان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی است و به بیش از 40درصد جامعه آماری استان 40نوع خدمات حضوری، غیرحضوری و الکترونیک ارائه می‌دهد.

 

جهانی با اظهار این که در لرستان بیش از 100 میلیارد تومان مستمری پرداخت می‌شود تصریح کرد: 280 هزار نفر مستمری‌بگیر و تحت پوشش این سازمان است و بیش از 43 هزار کارگاه صنفی، صنعتی و تولیدی را تحت پوشش‌داریم.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1464952
ارسال نظر
نظرات