شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1397/12/14 شناسه خبر: 1465206
شهردار تهران به مطرح شدن دوباره موضوع انتقال پایتخت واکنش نشان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پیروز حناچی شهردار تهران صبح امروز در جریان بازدید از چند پروژه مشارکتی منطقه ۲۱ در جمع خبرنگاران حضور یافت و با اشاره به مطرح شدن دوباره موضوع انتقال پایتخت گفت: قانونی تحت عنوان ساماندهی تهران و انتقال پایتخت داریم که بر این اساس شورایی تشکیل شده تا آن را مطالعه و آسیب شناسی کند.

 
وی با بیان اینکه جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دومین جلسه را برای این موضوع تشکیل داد، گفت: از مهمترین دغدغه‌ها برای تهران تمرکز زدایی است و مسائل مربوط به آن در حال مطالعه است.
 
حناچی افزود: در مواردی مانند آلودگی و حمل و نقل که جنبه حاکمیتی دارد از کمک‌های دولت بهره نمی‌بریم.
 
شهردار تهران بیان کرد:‌کمک‌های دولت همیشه نقدی نیست و باید کاری کنیم تا در موضوعاتی که جنبه حاکمیتی دارند، دولت حضور یابد.
 
وی در ادامه به بازدید‌هایی که امروز انجام داد پرداخت و گفت: کاری که امروز انجام شد بخشی از مشارکت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی بود که در کشور فعالیت می‌کنند و همکارانم در منطقه ۲۱ به درستی پا پیش گذاشتند و از ظرفیت این بنگاه‌ها استفاده کردند.
 
حناچی ادامه داد: امروز توانستیم تعدادی از لکه‌های فضای سبز را تثبیت کنیم و تلاش می‌کنیم این مسیر را ادامه دهیم.
 
شهردار تهران با اشاره به عملیات اجرایی تقاطع غیرهم سطح لشکری و کرمان خودرو که به نام دو گاز نام گذاری شده است، اظهار کرد: این پروژه در نیمه شعبان افتتاح می‌شود.
 
وی در خصوص پروژه‌های فضای سبز که با مشارکت کارخانه‌های منطقه انجام شده است،گفت: روش مشارکتی در این پروژه‌ها به این شکل بوده که زمین را شهرداری داده و وظیفه درختکاری و آبیاری را کارخانه‌ها به عهده گرفته‌اند.
 
حناچی در خصوص پروژه بازار قطعات خودرو هم اظهار کرد: پروژه‌های سرمایه گذاری باید یک دوره طولانی را طی کنند تا به مرحله رشد برسند؛ چنانچه بازار تهران پس از گذشت ۷۰ سال به این جاذبه رسیده است.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1465206
ارسال نظر
نظرات