شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:18 منتشر شده در مورخ: 1397/12/15 شناسه خبر: 1465543
وقتی سن وسال مانع کارآفرینی نمی شود/ اشتغالزایی ۴ نفره دستاوردهمت بازنشسته فرهنگی در سراوان
یک بازنشسته فرهنگی با سرمایه گذاری در بخش دام سبک توانست برای چهار نفر زمینه اشتغالزایی را فراهم کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  یک کارآفرین سراوانی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون، گفت: پس از بازنشستگی و براساس علاقه ام، با دریافت 3مرحله وام قرض الحسنه از بسیج سازندگی و دریافت وام50 میلیون تومانی از بانک کشاورزی، در حوزه دام سبک مشغول به فعالیت شده و زمینه اشتغال را برای چهار نفر جویای کار فراهم کردم.

محمداکبر پارسه که 52سال سن دارد با بیان اینکه افزایش سن مانع کارآفرینی نمی شود، افزود: 7سال است که در حوزه دام سبک مشغول به فعالیت هستم اما کارشکنی برخی از مسئولان سراوانی و شورای روستا و همسایه ها، باعث شد تا دو سال کار پرورش دام سبک به تعویق افتاد به نحوی که بدون برق به مدت یک سال و نیم در کنار دام ها زندگی می کردم.

وی با اشاره به سختی هایی که در مسیر پرورش دام سبک کشیده است، بیان کرد: مسئولان مرکز استان در حوزه برق، جهاد همکاری بسیار خوبی با بنده داشتند و امیدوارم مسئولان شهرستانی در بخش های مختلف نیز این نوع کار را در دستور کار خود قرار دهند.

این کار آفرین تاکید کرد: با توجه به گرانی های اخیر نیازمند حمایت بیش از پیش مسئولان در بخش های مرتبط می باشم، جوانان نیز می توانند با سرمایه های اندک و بهره گیری از تسهیلات و مشاوره های بسیار خوب بسیج سازندگی در عرصه های اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، ورود پیدا کرده و برای خود و چندین نفر دیگر شغل پایدار ایجاد کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1465543
ارسال نظر
نظرات