شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1397/12/17 شناسه خبر: 1465886
ماه رجب؛ فرصتی برای خودسازی و معنویت
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسین (ع) دلوار ماه رجب را فرصتی مغتنم جهت خودسازی و آماده سازی برای ورود به ماه رمضان ارزیابی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صابر بهرانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسین (ع) دلوار در گفت وگو با خبرنگار سپاس اظهار داشت: ماه رجب ماهی که محمد (ص) آن را ماه اصبّ نامید زیرا رحمت خداوند در این ماه بر امت پیامبر فرو می ریزد .ماهی پر از برکت ، ماهی پر از نور و رحمت، ماه رجب ماهی است که  که با  ولادت پنجمین از سلسله از خاندان وحی  آغاز گر است .

وی گفت: اولین شب جمعه ی این ماه  فرشتگان آن را لیلة الرغائب می نامندشبی نیکو ، شبی برای بهتر شدن و شب پاداش ها و بخشش های فراوان ،دهمین روز آن  ولادت امام محمد نقی ( ع ) ،سیزدهم این ماه مبارک  ولادت امیرالمؤمنین ، بهترین و زیباترین برگزیده آفریدگار عالم و ولادت مولود عزیز جهان انسانیت  و آغاز سه روز از بهترین روزها ، آغاز ایام البیض ،آغاز شناختن خود و برداشتن آغازین گامهابرای بهتر شدن ،چرا که ماه رجب آغازی است برای تهذیب نفس و خود سازی و آغاز یک دوره جدید سیر و سلوک الی الله که پایان بخشش ماه مبارک رمضان است ، بیست و هفت  این ماه مبارک  روزی بزرگ ، روزی که بهترین خود را برگزید تا قدم در رهش نهیم و بهتر شویم

این مسئول ادامه داد: رجب آغاز فصل عاشقی است ، ماهی است تا دلهای مجذوب را به میهمانی شعبان برد، ماه خداست . زندگی و تولـدی دوباره را به عاشقان نوید می دهدو ماه رجـب فصل جدیدی در کتاب زندگی می گشاید که از عطر دل انگیز نیایش سرشار است.

وی گفت: اگر بخواهیم خانواده ها را از سوی ظلمت به سوی نور سوق دهیم باید تسلیم پیغمبر(ص) و خاندانش باشیم.

بهرانی اظهار کرد: معیار برای مسلمانان، اهل بیت(س) هستند و ما باید خود را ملازم با اهل بیت(س) کنیم.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه امام حسین (ع) دلوارتصریح کرد: شفقت به همسر، شفقت به فرزند، شفقت به مردم و شفقت به گناهکاران چنانچه رعایت شوند در زندگی به موفقیت می توان دست یافت.

حجت الاسلام بهرانی، ماه رجب را فرصتی مغتنم جهت خودسازی و آماده سازی برای ورود به ماه رمضان ارزیابی کرد و گفت: نوجوانان و جوانان باید این ماه را برای خود سازی خود استفاده کنند و برای آمادگی از رحمت خدا پیشوا باشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1465886
ارسال نظر
نظرات