شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 1397/12/17 شناسه خبر: 1466055
در خطبه‌های نماز جمعه خوزستان عنوان شد؛
مشکلات امروز کشور حاصل بی تدبیری مسئولان است/ راه حل مشکلات استفاده از نیروهای انقلابی است
راه حل مشکلات کشور سپردن کار به دست نیروهای انقلابی است زیرا در تاریخ 40 ساله انقلاب هرجا پیشرفت و حرکتی صورت گرفت، به دست جوانان انقلابی بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب ؛ آیت الله محسن حیدری در خطبه های نماز جمعه 17 اسفندماه اهواز با اشاره به روز ملی راهیان نور، اظهار داشت: راهیان نور برنامه بسیار به جایی است که نسل های جدید را با فرهنگ شهادت و جهاد آشنا می کند.

 
وی افزود: حرکت راهیان نور یکی از مؤثرترین برنامه های سازنده برای جوانان است که باعث می شود آنها از فرهنگ ایثار و شهادت دور نشوند.
 
امام جمعه موقت اهواز در ادامه سخنان خود با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب رهبر انقلاب، خاطرنشان کرد: این بیانیه یکی از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی است و چشم اندازی برای آینده انقلاب است.
 
آیت الله حیدری گفت: بیانیه گام دوم برای چهل سال آینده انقلاب است که ان شالله با ملت ایران چهل سال آینده را همراه با پیشرفت خواهند دید.
 
وی با بیان اینکه پیمودن گام دوم از گام نخست آسان تر است و مملو از پیشرفت و موفقیت خواهد بود، افزود: رهبر انقلاب در گام دوم تاکید ویژه ای بر جوانگرایی داشتند و باید از ظرفیت جوانان استفاده کرد.
 
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه، گفت: انتصاب آیت الله رئیسی یکی از اقدامات در راستای گام دوم انقلاب است و ایشان باید مدیریت خوبی که دارند با از ظرفیت جوانان در قوه قضائیه استفاده نمایند.
 
خطیب نماز جمعه اهواز عنوان کرد: ملت ایران انتظار دارند برخورد با مفسدان بدون در نظر گرفتن هیچ شخصیت و مقامی صورت گیرد تا به سزای عمل خود برسند.
 
آیت الله حیدری در ادامه با اشاره به شعار سال 97، تصریح کرد: کارهای خوبی در این زمینه صورت گرفت اما کافی نبود زیرا برخی از دولتمردان از بن دندان به این شعار سال معتقد نبودند.
 
وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی امروز کشور حاصل بی تدبیری مسئولان است، تصریح کرد: بانک مرکزی به صورت جاهلانه 18 میلیارد دلار را در اختیار غارتگران قرار دادند و نتیحه آن آشفتگی امروز بازار ارز شد.
 
امام جمعه موقت اهواز عنوان کرد: مقصران وضعیت امروز اقتصاد کشور باید محاکمه شوند و نباید فقط به جابجایی افراد در مسئولیت ها اکتفا کرد.
 
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: راه حل مشکلات کشور سپردن کار به دست نیروهای انقلابی است زیرا در تاریخ 40 ساله انقلاب هرجا پیشرفت و حرکتی صورت گرفت، به دست جوانان انقلابی بوده است.
 
وی در پایان با اشاره به استعفای آیت الله موسوی جزایری از امامت جمعه اهواز، عنوان کرد: بر ما واجب است از این مجاهد انقلابی، فداکار و عالم تجلیل نماییم.
 
آیت الله حیدری گفت: ایشان پدر معنوی استان هستند و پرچم دار انقلاب در خوزستان هستند که خدمات بزرگی از قبیل تاسیس حوزه های علمیه را داشتند.
 
 

امام جمعه خرمشهر تصریح کرد:
برخی مسئولان مست قدرت شدند و زندگی اشرافی دارند

 

حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان، با تاکید بر استفاده از لحظه لحظه ماه رجب، اظهار کرد: مومنان باید نسبت به ماه شریف رجب نگاه ویژه‌ای داشته باشند چرا که این ماه سکوی پرتاب و ماه ریزش رحمت الهی است.

وی با تاکید بر اینکه دغدغه عمده مردم مسئله معیشت و وضعیت اقتصادی است، عنوان کرد: مقام معظم رهبری ساده‌زیست هستند و فرزندان ایشان نوعا اجاره‌نشین هستند و زندگی مردم عادی را درک می‌کنند.

امام جمعه خرمشهر گفت: متاسفانه برخی از مسؤولان در هنگام رسیدن به قدرت و منصب مست می‌شوند و زندگی اشرافیگری را برای خود به وجود می‌آورند.

موسوی فرد عنوان کرد: اگر مسؤولان در بحث اقتصاد مقاومتی به کلام مقام معظم رهبری گوش می‌دادند، اکنون سفره‌های ما کم‌رنگ و کوچک نبود و اگر فرمایشات ایشان را نصب‌العین خود قرار می‌دادند، اکنون بر مردم ما فشار نبود.

وی با تاکید بر اینکه سوء مدیریت باعث به وجود آمدن وضعیت فعلی کشور است، اظهار کرد: هرگاه و در هر زمینه طبق تفکر انقلابی و مدیریت جهادی حرکت کردیم، به پیشرفت و موفقیت رسیدیم.

موسوی فرد عنوان کرد: برخی تلاش می‌کنند که برای برجام دستاورد بتراشند و عنوان می‌کنند که به وسیله برجام سایه جنگ از کشور برداشته شد، در حالی که حضور همیشگی مردم باعث شده است که جنگ نظامی از میز دشمن برداشته شود.

وی افزود: دشمن اکنون به دنبال جنگ فرهنگی و اقتصادی است و اف بر مسؤولی که در مقابل دشمنان ملت و انقلاب از خود ضعف نشان دهد.

امام جمعه خرمشهر گفت: تمام قدرت‌های عالم بدانند که زمین زدن ملت ایران را که با تفکر عاشورایی پا گرفت و اکنون زمینه‌ساز ظهور امام زمان است را به گور خواهند برد.

وی عنوان کرد: مسؤولان برای وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم تلاش کنند، به تعبیر رهبر معظم انقلاب مردم از مدیران گله‌مند هستند، البته در به وجود آمدن برخی از مشکلات ما تأثیرگذاریم چرا که پای انتخاب خود نشستیم.

 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1466055
ارسال نظر
نظرات