شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 19:02 منتشر شده در مورخ: 1397/12/19 شناسه خبر: 1466523
با حضور مردم؛
پیکر پاک سه شهید گمنام در بوشهر تشیع شد
میدر کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر گفت: پیکر پاک این سه شهید مربوط به دوران دفاع مقدس در عملیات والفجر 8، کربلای 6 و محرم است که امروز با حضور مردم تشیع شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، صبح امروز با حضور همه اقشار جامعه و مسئولین استان بوشهر پیکر پاک سه شهید گمنام تشیع شد که دو شهید در شهرکک سازمانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و یک شهید در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه امام صادق(ع) بوشهر خاکسپاری می شود.

http://sepas.ir/uploads/872577IMG_9519.jpg

مسیر شهداء، مسیر حق است

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در حاشیه مراسم شهداء، گفت: راه شهدا باید تداوم داشته باشد و برای اینکه راه حق ادامه داشته باشد باید در مسیر شهدا حرکت کنیم تا شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی پایدار بماند.

استاندار بوشهر اظهار کرد: شهدا درس هایی به ما می آموزند که اگر فردی خوب این درس ها را در ذهن داشته باشد هیچ گاه گمراه نخواهد شد و به بهترین شکل از کشور پاسداری می کند.

http://sepas.ir/uploads/656484IMG_9505.jpg

گراوند افزود: برای اینکه بتوانیم به بهترین شکل وصیت نامه شهداء اجرا کنیم باید در جامعه وحدت و همدلی و وتوجه به منویات رهبری الویت همه کارها قرار بگیرد.
 

درصد بسیار بالایی از شهدا جوانان بودند

مدیر کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر گفت: پیکر پاک این سه شهید مربوط به دوران دفاع مقدس در عملیات والفجر 8، کربلای 6 و محرم است که امروز با حضور مردم تشیع شده اند.

http://sepas.ir/uploads/962984IMG_9431.jpg

کفاش باغ بیان اینکه درصد بسیار بالایی از شهداء جوانان و نوجوان بوده اند، عنوان کرد: این سه شهید گمنام هنگام شهادت 17، 26 و 27 سال داشته اند.

در مراسم تشییع 3 شهید والامقام جاویدالاثر 8 سال دفاع مقدس که با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، استاندار، فرماندهان نیروهای مسلح و سایر قشرهای مردم برگزار شد  تشییع کنندگان با شعارهای شهدا زنده‌اند الله اکبر به خون آغشته‌اند الله اکبر، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست و شهدا راهتان ادامه دارد پیکرپاک شهدای گرانقدر  را  تشییع کردند.

http://sepas.ir/uploads/300908IMG_9553.jpg

انتهای پیام/

 

 

 

 

http://dana.ir/1466523
ارسال نظر
نظرات