شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 19:01 منتشر شده در مورخ: 1397/12/19 شناسه خبر: 1466537
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
مراکز خدمات جامع سلامت تنگستان در تعطیلات نوروز باز هستند
رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: مراکز خدمات جامع سلامت تنگستان در روزهای تعطیل فروردین‌ماه به فعالیت عادی خود ادامه می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عادل رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان در گفتگو با خبرنگار سپاس گفت: مراکز خدمات جامع سلامت تنگستان در روزهای تعطیل فروردین‌ماه به فعالیت عادی خود ادامه می‌دهند.

عادل مقدس اظهار داشت: هم‌زمان با شروع تعطیلات نوروزی و تعطیلی برخی ادارات، نهادها و سازمان‌ها در این ایام، در مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با برنامه‌ریزی صورت گرفته، تلاش شده است تا خدمات بهداشتی و درمانی موردنیاز مردم مانند سایر روزهای سال به آن‌ها ارائه شود.

وی ادامه داد: بر این اساس در ایام نوروز علاوه بر بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، مراکز خدمات جامع سلامت اهرم، دلوار، آباد، بوالخیر و پهلوان کشی در تمامی ۱۵ روز اول سال ۹۸، مرکز خدمات جامع سلامت بنه گز از ۱ تا ۷ فروردین و مرکز خدمات جامع سلامت شورکی از ۸ تا ۱۵ فروردین فعالیت خواهند کرد.

رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان افزود: مرکز خدمات جامع سلامت شهید رجایی اهرم به عنوان مرکز معین، در روزهایی که مراکز خدمات جامع سلامت بنه گز و شور کی تعطیل هستند وظیفه ارائه خدمات به مردم آن منطقه را بر عهده خواهد داشت.

Gerelateerde afbeelding

مهندس مقدس تصریح کرد: با توجه به حضور گردشگران در دلوار و خائیز علاوه بر پایگاه‌های ثابت اورژانس دو کمپ اورژانس در این محل‌ها در قالب کمپ نوروزی فعالیت خواهند کرد، ضمن اینکه یک آمبولانس سیار نیز در منطقه حضور خواهد داشت.

رییس شبکه بهداشت و درمان تنگستان با مهم ارزیابی کردن آزمایش هیپوتیروئیدی برای کودکان ۳ تا ۵ روز بیان داشت: در تمامی مدت تعطیلات، خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به مرکز خدمات جامع سلامت اهرم در بخش مرکزی و مرکز خدمات جامع سلامت دلوار در بخش دلوار این آزمایش را انجام دهند.

عادل مقدس خاطرنشان کرد: ارائه خدمات دارویی به مردم شریف شهرستان و مهمانان نوروزی در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، مراکز خدمات جامع سلامت اهرم، دلوار، آباد، بوالخیر، پهلوان کشی، بنه گز (1-7 فروردین) و شورکی (۸-۱۵ فروردین) ارائه خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1466537
ارسال نظر
نظرات