شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 10:38 منتشر شده در مورخ: 1397/12/20 شناسه خبر: 1466852
کاندیداهای احتمالی انتخابات آینده مجلس در استان بوشهر
با نزدیک شدن و شروع زمزمه های محافل از انتخابات مجلس در سراسر کشور، تعداد زیادی از کاندیداهای احتمالی در بوشهر در چنین زمانی هر ساله نام انها در محافل و مجلس بیان می شود و برخی کاندیدها به صورت علنی نیز خود تایید میکنند دست به کار شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل سپاس؛با نزدیک شدن به انتخابات مجلس در سراسر کشور، تعداد زیادی از کاندیداهای احتمالی نام انها در محافل و مجلس و برخی ها نیز خود تایید میکنند دست به کار شدند.

در استان  بوشهر نیز تعدادی همانند ساله های قبل کار خود را به روش های مختلفی در محافل خضوضی و بعضا عمومی شروع کرده اند.

ضمنا در حالی که تا دوم اسفند سال 98 ، کمتر از یک سال باقی مانده اما فضای سیاسی استان بوشهر در حال یک پوست اندازی برای حضور قدرتمند کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی است.

بر اساس این گزارش، هرچند برخی از این کاندیداها از اواخر نیمه اول سال جاری، اقدامات انتخاباتی خود را در لایه های مختلف از نشست های شبانه تا حضور در انواع و اقسام مراسم ها از جمله ختم متوفیان آغاز کرده اند اما انتظار می رود که با شروع تعطیلات نوروزی شاهد فصلی جدید از تبلیغات پیش از موعود باشیم.
 
استان بوشهر دارای چهار حوزه انتخابیه است که شامل حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، حوزه دشتی و تنگستان، حوزه دشتستان و حوزه کنگان، جم، دیر و عسلویه است.

گفته می شود که در حوزه بوشهر،گناوه و دیلم ماشااله احمدی شهردار فعلی گناوه؛ شیخ عبدالحمید خدری نماینده فعلی، بهشتی قاضی بازنشسته دادگستری، زینب اسماعیلی.پزشک و کاندیدای انتخابات دوره دهم مجلس در همین حوزه انتخابیه، سید حسین نامور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و مدیرعامل سابق بانک صادرات استان، عبدالکریم جمیری نماینده دوره نهم مجلس، جمشید شکوهی فعال سیاسی و اقتصادی، خانم الهام بارگاهی عضو شورای چهارم شهربوشهر و امان الله شجاعی مدیر سابق جذب سرمایه استانداری بوشهر دیده می شود.
 
از حوزه دیر، کنگان ،جم و عسلویه، سکینه الماسی (اعتدال): نماینده فعلی مجلس از حوزه جنوب -  متولد:جم ، عسکر جلالیان (مستقل):نماینده دوره هشتم مجلس از حوزه جنوب-متولد:جم، اسدالله علمداری (مستقل): کاندیدای دوره هفتم مجلس از حوزه جنوب-متولد: جم، محمد کارگر (اعتدال):رئیس سابق فرهنگ ارشاد اسلامی جم -متولد:جم، موسی احمدی(اصولگرا): نماینده سابق مجلس از حوزه جنوب  -متولد:کنگان، حسین بردستانی (اصلاح طلب)کاندید سابق مجلس شورای اسلامی از حوزه جنوب-متولد  :دیر ،. علی کرمی(اصلاح طلب)کاندید دوره هشتم مجلس شورای اسلامی از حوزه جنوب  -متولد:دیر ، غلام سناسیری (اصولگرا):متولد :دیر ، قیصر صالحی (مستقل): نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی از حوزه دیر،کنگان ،جم و عسلویه--متولد:عسلویه ، ابراهیم مومنی سرپرست اسبق تامین اجتماعی عسلویه(اصلاح طلب)متولد :دیر و حسن درخشان (ارزشی انقلابی) متولد: دیر کاندیدا خواهند شد.
 
در حوزه دشتستان گفته می شود که سعادت نماینده فعلی، موسوی نژاد نماینده دوره نهم مجلس علی احمدزاده مدیرپژوهش وفناوری سازمان منطقه ویژه انرژی پارس، قاضی دالکی ریس دادگستری نورآباد ممسنی، هادی بحرینی عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان استان، حاج علی آذربان، حسن اسماعیلی، امان الله شبانکاره، محمدرضا دهقان فرد، اسماعیل ضیا، مرتضی قدوسی، غلامرضا مختاری، ایرج مزارعی، میر و مقیدی قاضی و بازپرس دادگاه شهرستان تنگستان برای انتخابات خود را آماده می کنند هر چند نباید از نام مصطفی سالاری استاندار سابق بوشهر و کنونی گیلان نیز به راحتی گذشت.
 
در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، شهریاری نماینده فعلی، دولاح کاندیدای انتخابات دوره های هشتم و نهم مجلس، حسن قلندری معاونت تربیت بدنی اداره کل آموزش وپرورش استان، سید محمد مهدی پورفاطمی نماینده چهار دوره حوزه انتخابیه و علی زینبی معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر در دولت مهرورزی از جمله کاندیداهایی هستند که مردم از هم اکنون نام بخشی از آنها را زمزمه می کنند.
 
امیدواریم  کاندیدهای چهار حوزه که قصد حضور در انتخابات دارند  اخلاق انتخاباتی و رعایت وقت و زمان مشخص قانونی به طور کامل و صحیح هم از سوی مردم و هم از سوی کاندیداها رعایت شود.
 
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1466852
ارسال نظر
نظرات