شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:58 منتشر شده در مورخ: 1397/12/22 شناسه خبر: 1467598
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس:
ایران با وجود اعمال محدودیت های موشکی به فعالیت های خود ادامه می دهد/قوای سه گانه با همدلی مسائل اقتصادی کشور را برطرف کنند
انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با تأکید بر اینکه مجلس، دولت و قوه قضائیه باید در زمینه حل مشکلات داخلی کمک کنند،گفت: با برنامه ریزی صحیح و همدلی و همراهی مسائل معیشتی و اقتصادی کشور را تقویت کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به درخواست آمریکا به شورای امنیت جهت اعمال محدودیت های موشکی علیه ایران گفت: سالیان سال است که تحریم های مختلفی از سوی آمریکایی ها علیه کشورمان داشته ایم و این مسئله دور از انتظار نیست.

وی با بیان اینکه با روی کار آمدن ترامپ اعمال تحریم ها علیه کشورمان برملا تر و شدیدتر شد، ابراز کرد: اکنون نیز آمریکا تلاش دارد که تحریم های شدیدتری را علیه ما اعمال کند؛ بنابراین تمام کشورهایی که کوچکترین مذاکره ای با ایران دارند از سوی آمریکا  تهدید می شوند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا تمام حساب ها و افراد را رصد می کند، عنوان کرد: اعمال محدودیت های موشکی علیه ایران دور از انتظار نبود؛ امروز نیز شاهد هستیم که آمریکا حلقه تحریم ها را تنگ تر می کند؛ ما نیز باید فعالیت ها و اقدامات خودمان را داشته باشیم.

انارکی محمدی در پایان با تأکید بر اینکه مجلس، دولت و قوه قضائیه  باید در زمینه حل مشکلات داخلی کمک کنند، خاطر نشان کرد: برای حل مشکلاتمان باید نیم نگاهی به کشورهای منطقه و کشورهایی که در زمینه تحریم با ما کار کرده اند داشته باشیم؛ همچنین با برنامه ریزی صحیح و همدلی و همراهی مسائل معیشتی و اقتصادی کشور را تقویت کنیم.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1467598
ارسال نظر
نظرات