شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1397/12/23 شناسه خبر: 1467882
به همت سپاه ناحیه عشایر؛
اعزام گروه ملی جهادی " ایقان " به مناطق محروم کهگیلویه وبویراحمد+تصاویر
سرهنگ بهمنیار: این تیم ها امروز اعزام می شوند و به مدت 3 روز در مناطق محروم و مستضعف استان هستند، البته سه خیر در جمع اعزامی است که بنا به تدابیر خود و هماهنگی هایی که با ما دارند در همه مناطق پراکنده هستند و اقداماتی را در این راستا انجام خواهند داد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس تیم های پزشکی برای خدمات رسانی به مناطق محروم استان کهگیلویه وبویراحمد اعزام شدند.

 

فرمانده سپاه ناحیه عشایر استان سرهنگ بهمنیار در این خصوص گفت: در راستای فرامین مقام معظم رهبری که فرمودند بزرگترین مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است لذا از 8 ماه پیش هماهنگی کردیم با گروه ملی جهادی سلامت " ایقان " از تهران ما موفق شدیم در آستانه عید نوروز سال 98 بتوانیم عیدی به مردم استان بدهیم.

 

 

سرهنگ بهمنیار بیان کرد: خوشبختانه موفق شدیم 14 تیم پزشکی و دندانپزشکی در سطوح مختلف در گروه جهادی سلامت ایقان در 7 عرصه با 14 تیم حرفه ای 5 نفره متخصص شامل 3 تیم پزشکی، 3 تیم دامپزشکی، 2 تیم دندانپزشکی، 2 تیم بهداشت عمومی و مامایی و 2 تیم روانشناسی و 2 تیم فرهنگی و تبلیغی و اجرایی و پشتیبانی به حول وقوه الهی به استان آمدند.

 

وی افزود: با هماهنگی هایی که از قبل داشتیم و حمایت و درایتی که دوستان داشتند در تهران هماهنگی به عمل آمد و نوبت استان ما شد که تأکید داشتند به مناطق محروم استان خصوصا مناطق عشایرنشین استان سفر کنند که هماهنگی ها صورت گرفت و عزیزان از دو روز قبل به استان آمدند که به مناطق تنگ تامرادی، پشت کوه، پهون، سالاری و همچنین به مناطق بخش مارگون، سیلاب کلوار و روستاهای اطراف روستای بورک علیا و سفلی و روستای عدور که آخرین نقطه مرزی استان ما است اعزام می شوند.

 

---

سرهنگ بهمنیار ادامه داد: تیم های  بعدی به منطقه زیلایی اعزام می شود؛ منطقه پوله، بالرود، زیرنا، سادات چاهن، بهستون، موشمی سفلی، وسطی و علیا، برد پهن زیلایی واسلام آباد که از آنجا به لردگان متصل می شود.

 

وی در پایان گفت: این تیم ها  امروز اعزام می شود وبه مدت 3 روز در مناطق محروم و مستضعف استان هستند، البته سه خیر در جمع اعزامی است که بنا به تدابیر خود و هماهنگی هایی که با ما دارند در همه مناطق پراکنده هستند و اقداماتی را در این راستا انجام خواهند داد .

 ادامه تصاویر را در زیر مشاهده می کنید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1467882
ارسال نظر
نظرات