شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:26 منتشر شده در مورخ: 1397/12/23 شناسه خبر: 1467940
تجمع اعتراضی پیمانکاران طلبکار و مقروض مقابل شورا و شهرداری سنندج + تصاویر
پیمانکاران طلبکار و مقروض مقابل شورا و شهرداری سنندج تجمع اعتراضی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، پیمانکاران طرح‌های عمرانی شهرداری سنندج دیروز و امروز مقابل شورا و شهرداری سنندج تجمع اعتراضی داشته اند، اعتراض آنها برای عدم پرداخت مطالبات سالهای 96 و 97 بوده است.

 

یکی از این پیمانکاران طلبکار به خبرنگار ما گفت: مدیران شهرداری سنندج از تیرماه امسال قول پرداخت مطالت معوقه ما را داده اند اما هنوز عملی نشده است و فقط می خواهند زمان سپری شود.

 

وی افزود: اکثر پیمانکاران شهرداری سنندج به دلیل بدهی مقروض هستند و در این روزهای پایان سال نتوانسته اند حتی پول کارگرها را نیز پرداخت کنند.

 

وی با بیان اینکه شهردار سنندج مدام وعده های توخالی می دهد، گفت: این تجمع ها هم کارساز نبوده و معلوم نیست شهردار سنندج پشتش به کجا گرم است! شهردار نه تنها پاسخگو نیست حتی به ما هم بی‌احترامی می کنند.

 

این پیمانکار که نخواست نامی از او برده شود، ادامه داد: شهردار سنندج هیچ برنامه‌ای برای شهر سنندج ندارد و تمام هم و غمش پرداخت کارکنان شهرداری است، کارکنانی که اغلبشان مازاد هستند و سودی برای شهرداری ندارند.

 

وی با بیان اینکه شهردار قبلی شهر سنندج بسیار کارآمدتر بوده  است، گفت: من بسیار اشتباه کردم که آن زمان در تجمعات عزل فخری شرکت داشتم چون شهردار فعلی سنندج هیچ کار مثبتی برای شهر سنندج انجام نداده است.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1467940
ارسال نظر
نظرات