شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:48 منتشر شده در مورخ: 1397/12/23 شناسه خبر: 1467978
مدیر عامل شرکت گاز استان خبرداد
گازرسانی به قشلاقات و ۳۵ روستای شهرستان اصلاندوز
مدیر عامل شرکت گاز استان از گاز رسانی به قشلاقات و ۳۵ روستای شهرستان اصلاندوز خبرداد و گفت: پروژه گاز رسانی به محور صنعتی پایاب سد خدا آفرین نیز به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فیروز خدایی، مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، از گاز رسانی به قشلاقات و ۳۵ روستای شهرستان اصلاندوز خبرداد و گفت:همچنین محور صنعتی پایاب سد خدا آفرین به بهره برداری رسید.

وی به جزئیات این طرح نیز اشاره کرد و گفت: پروژه گاز رسانی به این روستا‌ها در قالب ۱۲۲ کیلومتر شبکه گذاری و با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال بوده که قریب به ۸۸۰ خانوار روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند.

مدیر عامل شرکت گاز استان تصریح کرد: اعتبارات هزینه شده به منظور گازرسانی به این روستا‌ها و محور صنعتی پایاب سد خدا آفرین از منابع داخلی تأمین شده است.
وی با بیان اینکه افتتاح پروژه‌های گاز رسانی به این منطقه در جهت خدمت به مردم و حفاظت از محیط زیست صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: امیدواریم همه‌ی مشترکین گاز طبیعی با رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه، شکرگزار این نعمت الهی باشند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1467978
ارسال نظر
نظرات