شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 16:00 منتشر شده در مورخ: 1397/12/23 شناسه خبر: 1468030
واردات 80 هزار رأس دام زنده از طریق بندر چابهار
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از واردات 80 هزار رأس دام زنده در سه محموله دریایی از طریق بندر چابهار و آمادگی کامل این اداره کل برای تخلیه سریع محموله های دامی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز آقایی در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، گفت: با تامین زیرساخت های بندری و تجهیزات تخلیه دام زنده از شناورهای حمل دام، امکان تخلیه انواع دام های سبک و سنگین در بندر چابهار فراهم شده است.


وی با اشاره به ظرفیت های مناسب بندری و امکانات کشتارگاهی استان و شهرستان چابهار و نیاز کشور به تامین به موقع دام در روزهای پایانی سال تصریح کرد: با توجه به امکانات موجود در این بندر، امکان تخلیه محموله های وارداتی دام زنده از طریق دریا به کشور مهیاست و همکاری دستگاه های دست اندرکار استان می تواند تاثیر بسزایی در کاهش هزینه و تسریع تخلیه و حمل محموله ها داشته باشد.

آقایی با بیان اینکه تا پایان سال جاری، برنامه ورود سه شناور حامل دام سبک به بندر چابهار نهایی شده، خاطرنشان کرد: اولین شناور ظرف 24 ساعت آینده وارد بندر می شود و تلاش می کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن عملیات پهلودهی و تخلیه کشتی ها انجام شود.

وی افزود: ورود سه شناور حامل 80 هزار راس دام ظرف یک هفته از طریق دریا برای اولین بار در کشور از طریق بندر چابهار انجام می شود و بی سابقه است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1468030
ارسال نظر
نظرات