شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:21 منتشر شده در مورخ: 1397/12/24 شناسه خبر: 1468063
رئیس پلیس راهور مازندران اعلام کرد
آزادسازی خودروهای توقیفی از 25 اسفندماه/ رزمایش طرح نوروزی پلیس برگزار می‌شود
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از عیدی زود هنگام پلیس راهنمایی و رانندگی به رانندگان متخلف خبر داد و گفت: تمام خودروها و موتور سیکلت‌هایی که به علت تخلفات رانندگی توقیف و در پارکینگ‌های استان مازندران هستند، به شرط آنکه دستور قضایی برای توقیف نداشته باشند از 25 اسفندماه آزاد خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سرهنگ مهدی باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از عیدی زود هنگام پلیس راهنمایی و رانندگی به رانندگان متخلف خبر داد.

وی افزود: تمام خودروها و موتور سیکلت‌هایی که به علت تخلفات رانندگی توقیف و در پارکینگ‌های استان مازندران هستند، به شرط آنکه دستور قضایی برای توقیف نداشته باشند از 25 اسفندماه آزاد خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران در ادامه از انجام رزمایش بزرگ آمادگی پلیس راهور برای ارائه خدمات به مردم و مسافران و نیز انضباط ترافیکی طی ایام نوروزی در سطح استان از روز شنبه 25 اسفندماه خبر داد و گفت: نزدیک به یک‌هزار نیروی انسانی، 200 دستگاه موتور و خودرو در این رزمایش شرکت خواهند کرد.

باقری ادامه داد: این نفرات با گشت‌های خودرویی، موتوری و پیاده در تمامی میادین، خیابان‌ها و تقاطع استان به ارائه خدمات و برقراری نظم ترافیکی خواهند پرداخت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: قرارگاه نوروزی پلیس نیز از 25 اسفندماه الی 17 فروردین در تمامی شهرهای مازندران جهت ارائه خدمات و پاسخگویی و راهنمایی مسافران نوروزی برپا خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1468063
ارسال نظر
نظرات