شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:19 منتشر شده در مورخ: 1397/12/24 شناسه خبر: 1468068
در یادواره شهدای بخش دلوار :
دشمن در حال برنامه ریزی جنگ روانی است/ دلوار مهد دلیرمردانی است که مردانه در مقابل استعمار و استکبار ایستادند
فرمانده نیروی دریایی کشور گفت: تنها راه عبور از توطئه ها و تبلیغات سوء و مسموم استکبار جهانی داشتن ایمان، تقوا و بصیرت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل سپاس ؛  یادواره سرداران و شهدای بخش ساحلی دلوار  تنگستان امشب با حضور سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با شکوه خاصی برگزار شد.

این یادواره در جوار مرقد مطهر شهدای گمنام دلوار با حضور مردم مومن و انقلابی بخش دلوار و مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و با حضور و اجرای گروه فرهنگی تبلیغی مبشران از شهر مقدس قم برگزار شد.

دشمن در حال برنامه ریزی جنگ روانی است

سردار علیرضا تنگسیری  در این یادواره اظهار داشت: شهدا در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و بعد از آن باعث عزت و اقتدار و امنیت کشور شدند.

وی گفت: فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: باید همه کمک کنیم و دست بدست هم دهیم کشوری را که این همه شهید تقدیم میهن و انقلاب اسلامی کرده است، مردم را روز به روز دلگرم و امیدوار کنیم تا بر عزت و اقتدار کشور افزوده شود.

فرمانده نیروی دریایی کشور اظهارداشت: تنها راه عبور از توطئه ها و تبلیغات سوء و مسموم استکبار جهانی داشتن ایمان، تقوا و بصیرت است.

تنگسیری افزود: امروز دشمن در اتاق های فکر در حال برنامه ریزی است تا با جنگ روانی، اقتصادی و بحران غذا ایمان مردم را بگیرد.

وی ادامه داد : در مقابل واردات دام زنده با برنامه ریزی دشمن دام زنده موجود در کشور به خارج قاچاق می شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بیان کرد: اگر ما مسلمان هستیم باید با آگاهی و هوشیاری در مقابل دشمن ایستادگی کنیم تا به اهداف شوم خود دست پیدا نکند.

وی با بیان اینکه گام دوم انقلاب با بیانیه مهم راهبردی رهبر فرزانه انقلاب شروع شده گفت: بیانیه مهم راهبردی رهبر معظم انقلاب ترسیم کننده افق آینده کشور است و ما بازماندگان شهدا درقبال آن مسئولیت سنگینی برعهده داریم.

دلوار مهد دلیرمردانی است که مردانه در مقابل استعمار و استکبار ایستادند

حجت‌الاسلام علی زاهددوست امام جمعه دلوار نیز اظهار داشت: دلوار مهد دلیرمردانی است که مردانه در مقابل استعمار و استکبار ایستادند.

وی از دلوار به عنوان نماد مقابله و مبارزه با استعمار و استکبار نام برد و اضافه کرد: دلوار تاریخ و پیشینه درخشانی در عرصه مبارزه با متجاوزان و دلیرمردی خود را به خوبی ثابت کرده‌اند.

امام جمعه دلوار بیان کرد: رئیس‌علی دلواری به برکت قدرت ایمان، تقوا، بصیرت و دشمن شناسی، حماسه ماندگاری آفرید و دشمن تا دندان مسلح را در همین دیار زمین‌گیر کرد.

وی از رئیس‌علی به عنوان مایه فخر و مباهات مردم استان بوشهر و ملت ایران یاد کرد و افزود: سردار رئیس‌علی دلواری نامی شناخته شده در عرصه مبارزه با متجاوزان استعماری است.

زاهددوست با اشاره به سابقه دو قرن مقاومت مردم دلوار در مقابل استعمارگران، گفت: مردم دلاور دلوار در هشت سال حماسه جاویدانی آفریدند و حضوری تأثیرگذار در نبرد با متجاوزان داشتند.

امام جمعه دلوار با اشاره به اینکه نخستین شهید مدافع حرم از بخش ساحلی تنگستان است تصریح کرد:  نخستین شهید مدافع حرم استان بوشهر شهید محمد احمدی جوان از دیار حماسه آفرین دلوار است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1468068
ارسال نظر
نظرات