شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1397/12/24 شناسه خبر: 1468095
استاندار همدان:
استان همدان از امن‌ترین استان‌های کشور است
استاندار همدان با بیان اینکه یک وحدت رویه بین دستگاه‌های مختلف استان و مدیران وجود دارد، گفت: همین وحدت و هماهنگی باعث شده که همدان جزو امن‌ترین استان‌های کشور باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، سیدسعید شاهرخی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان همدان با عرض خیر مقدم به حضار، انتصاب آیت‌الله شعبانی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان را تبریک گفت و اظهار کرد: از زحمات آیت‌الله طه‌محمدی هم قدردانی می‌کنم.

وی اضافه کرد: در استان همدان بین دستگاه‌های نظامی، اجرایی و قضایی یک هماهنگی و وحدت خوبی وجود دارد و ما سعی می‌کنیم تمام وقت خود را صرف مردم کنیم.

با بیان اینکه مدیران و مسؤولان استانی شبانه‌روز به فکر توسعه و رفع مشکلات هستند، گفت: بین اعضای نظامی و اطلاعاتی در شورای تأمین استان یک هماهنگی وجود دارد و می‌توانیم بگوییم که جز امن‌ترین استان‌ها در کشور هستیم.

وی با اشاره به اینکه در شاخص‌های توسعه علی‌رغم محدودیت کشوری و استانی وضعیت خوبی را ر استان داریم، تصریح کرد: در سال 97 به تأسی از دولت و تآکیدات مقام معظم رهبری اولویت ما توجه به معیشت و اشتغال در استتن بوده است.

شاهرخی ادامه داد: در استان 3 هزار و 200 میلیارد تومان هزینه شده که از این مبلغ 2 هزار و 300 میلیارد تومان در قالب رونق تولید صرف شده و 20 هزار شغل ایجاد کرده‌ایم.
 
وی با بیان اینکه یک نگاه جدی با توجه به تأکیدات رهبری در قالب مصوبات شورا به مسائل اجتماعی داریم، خاطرنشان کرد: ما توانستیم با تقویت سازمان‌های مردم نهاد و توجه ویژه به احزاب و جوانان برای اولین بار در کشور هیأت اندیشه‌ورز جوان را در تمامی شهرستان‌های استان راه‌اندازی کنیم و اکنون مجمع اندیشه‌ورزان فعال هستند.

استاندار افزود: در حوزه بانوان که 50 درصد جمعیت را تشکیل می‌دهند توجه جدی شده و تا سال 1400 برنامه‌های مد نظر را باید اجرا کنیم.

وی در ادامه از خدمات ارزنده و شایسته آیت‌الله محمدی تشکر کرد و گفت: ایشان  15 سل خدمت صادقانه در استان داشتند که نامشان را جاودانه کرد، آیت‌الله محمدی انسانی فاضل، دانشمند، فیسلوف و عالم هستند که همیشه نظراتشان برای ما راهگشا بوده است.

شاهرخی با بیان اینکه صداقت، صراحت و عقلانیت از ویژگی‌های بارز ایشان است، بیان کرد: در تصمیم‌گیری‌ها گره‌گشا بوده‌اند و مردم احترام ویژه و خاصی برای ایشان قایل هستند.

وی در پایان آیت‌الله شعبانی را فردی فاضل، دانشمند و عزیز خواند و خاطرنشان کرد: ایشان با همه زوایای استان آشنا بوده و ما با ایشان بیعت می‌کنیم و در پیشبرد کارها در خدمت این عزیز هستیم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1468095
ارسال نظر
نظرات