شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:41 منتشر شده در مورخ: 1397/12/24 شناسه خبر: 1468097
البرز به استقبال مهمانان نوروز می رود/خدمات دهی 200راهدار در قالب 25 اکیپ به مسافران
تعطیلات نوروز امسال که نسبت به سال های قبل بیشتر است شرایط سفر را مهیاتر و استقبال مردم برای مسافرت بیشتر می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، در این بین البرز برغم اینکه کوچکترین استان کشور است اما بار سنگینی از سفرهای نوروزی را به دوش می کشد. این استان که مسیر ارتباطی شمال تا جنوب و شرق به غرب کشور محسوب می شود در جریان تردد های نوروزی نقش چهارراهی را دارد که آنی بدون مسافر نمی ماند و این شرایط بار مسئولیتی متولیان راه، پلیس و نهادهای نظارتی استان را سنگین تر می کند.

درماه پایانی سال پلیس راه، مسئولان راهداری و سازمان های امدادرسان با هدف برنامه ریزی و هماهنگی لازم برای برقراری بهترین شرایط در جاده های استان، امنیت و... بارها و بارها دور هم جمع می شوند تا این ایام به بهترین شکل برای مسافران سپری شود.


 
البرز به استقبال مهمانان نوروز می رود/تشدید کنترل ناوگان عمومی مسافران/200راهدار در قالب 25 اکیپ به مسافران خدمات دهی می کنند

 

 

آماده باش 100 درصد پلیس راه در تعطیلات نوروزی

رییس پلیس راه البرز با اعلام آماده باش 100درصد پرسنل این مجموعه در تعطیلات نوروز اظهار می کند: همه نیروها از 25 اسفند تا 17 فروردین با نظارت و خدمت رسانی به مردم برای برقراری نظم و امنیت تلاش می کنند.

« سرهنگ رضا گودرزی» با اشاره به تقویت تیم های نامحسوس برای کنترل وضعیت ترافیکی و انظباطی در جاده های استان می افزاید: با اجرای رزمایش طرح نوروزی همه نیروها و تجهیزات برای استقبال از مسافران نوروزی آماده می شوند.

سرهنگ گودرزی با اشاره به پرتردد بودن و بارترافیکی بالا در برخی روزها می گوید: تمهیدات ترافیکی هم برای ایام خاص مانند پنجشنبه آخر سال، روز طبیعت، روزهای ابتدایی تعطیلات نوروز برای «بار رفت» و روزهای آخر تعطیلات «بار برگشت» دیده شده تا سفرها به بهترین شکل به انجام برسد.

البرز به استقبال مهمانان نوروز می رود/تشدید کنترل ناوگان عمومی مسافران/200راهدار در قالب 25 اکیپ به مسافران خدمات دهی می کنند

 

تشدید کنترل ناوگان عمومی مسافران

 

رییس پلیس راه البرز با اعلام تشدید کنترل ناوگان عمومی مسافران می افزاید: اجرای طرح سرعت بحرانی از برنامه های پراهمیت ما در این ایام است.

سرهنگ گودرزی با اشاره به تاسیس و راه اندازی قرارگاه نوروزی در استان می گوید: نظارت کامل در راستای دستورالعمل های ترافیکی با تمرکز بر محورهای پرحادثه و پرترافیک استان انجام خواهد شد.

وی در خصوص چگونگی چینش نیروهای پلیس اظهار می کند: نیروها بر اساس گستردگی ماموریت های نوروز و بار ترافیکی محورهای مختلف تعیین و بکار گرفته می شوند.

سرهنگ گودرزی با تاکید بر نظارت گسترده بر شرایط رانندگان می افزاید: با انجام تست سلامت و بنا به تشخیص و لزوم، تست های الکل و مواد مخدر از رانندگان برای جلوگیری از هرگونه حادثه احتمالی اقدام خواهد شد.

رییس پلیس راه البرز با اشاره به اقدامات پلیس و نیروهای خدمت و امدادرسان در این ایام اظهار می کند: از مردم عزیز نیز انتظار می رود با رعایت مقررات و همچنین مدیریت سفرهای خود و زمان بندی مناسب برای رفت و برگشت سفری راحت و ایمن را برای خود و هموطنان رقم بزنند.

البرز به استقبال مهمانان نوروز می رود/تشدید کنترل ناوگان عمومی مسافران/200راهدار در قالب 25 اکیپ به مسافران خدمات دهی می کنند

 

 

 

200راهدار در قالب 25 اکیپ به مسافران خدمات دهی می کنند

 

مدیرکل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با اعلام آمادگی لازم برای ارائه هر چه بهتر خدمات به مسافران می گوید: پرسنل و تجهیزات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مانند سال های گذشته آماده خدمت رسانی به هموطنان و مسافرین نوروزی است.

«مهرداد جهانی» اظهار می کند: بیش از 200 راهدار در قالب 25 اکیپ راهداری از شروع تعطیلات به مسافران خدمات می دهند.

جهانی می افزاید: این نیروها با 100 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در 10 پایگاه نوروزی و 13 راهدارخانه به ارائه خدمات به مسافران می پردازند.

جهانی با بیان اینکه عملیات خط کشی، روکش آسفالت، لکه گیری، پاکسازی و رنگ آمیزی تابلوهای ایمنی و راهنما، نصب نیوجرسی، شانه سازی و ... در همه محورهای مواصلاتی استان البرز انجام شده اضافه می کند: این اقدامات در آزادراه تهران- کرج- قزوین، محور کرج- چالوس، بزرگراه ماهدشت- اشتهارد، محور طالقان و سایر راه های استان انجام شده و تا قبل از شروع سفرهای نوروزی مسافران راه های استان از شرایط مناسبی برخوردار می شوند.

 

 

27 شرکت حمل و نقل مسافر در البرز مسافران را جابجا می کنند

 

 

مدیرکل داهداری البرز با اعلام اینکه از زمان آغاز پیش فروش بلیت ها بیش از 5000 بلیت از سوی مسافران برای سفرهای نوروزی خریداری شده است می گوید: برای جابجایی مسافران نوروزی با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نیز، تعداد 300 دستگاه اتوبوس و 150 دستگاه سواری بین شهری تامین و تجهیز شده اند و 27 شرکت حمل ونقل مسافر استان، آماده ارائه خدمات به مسافران هستند

البرز به استقبال مهمانان نوروز می رود/تشدید کنترل ناوگان عمومی مسافران/200راهدار در قالب 25 اکیپ به مسافران خدمات دهی می کنند.

 

 

اقدامات انجام شده برای مهیاسازی راه های البرز

 

جهانی می گوید: لکه گیری و آسفالتورودی تونل های۲و۳وقبل از تونل ۴ در محور کرج- چالوس توسط راهداری گچسر، شانه سازی و افزایش ایمنی در محور کرج -چالوس محدوده درده تا تونل۱۰، اجرای عملیات روکش آسفالت به طول ۶ کیلومتر محور در بزرگراه اشتهارد- ماهدشت توسط راهداری اشتهارد از نمونه اقداماتی است که در اسفندماه برای آماده سازی راه های استان برای سفرهای نوروزی انجام شده است.

وی می افزاید: ترمیم نقاط آسیب دیده «دوک پل» واقع در محور روستایی جوستان به گراب توسط عوامل راهداری شهرستان طالقان، نصب تابلو و علائم ایمنی در محور اصلی شهرک به گردنه «محدوده ایست و بازرسی» توسط عوامل راهداری شهرستان طالقان، تنظیم و رگلاژ شیب شیروانی آزادراه کرج- قزوین لاین شمالی حوزه استحفاظی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نظرآباد از دیگر اقداماتی است که در این حوزه انجام شده است.

جهانی با اعلام عملیات خط کشی در آزادراه تهران-کرج-قزوین که در این روزهای پایانی انجام شد می گوید: حریم راه های البرز نیز با حضور راهداران پاکسازی شد.
 

البرز به استقبال مهمانان نوروز می رود/تشدید کنترل ناوگان عمومی مسافران/200راهدار در قالب 25 اکیپ به مسافران خدمات دهی می کنند

 

وی از مسافران نوروزی درخواست کرد، تا از ریختن زباله در جاده ها خودداری کرده و زباله های خود را در حین سفر در داخل کیسه و داخل خودرو نگهداری کنند تا با رسیدن به نزدیکترین مجتمع خدماتی بین راهی، زباله ها را در مخازن ویژه تخلیه کنند.

مدیرکل راهداری البرز تاکید می کند: اداره راهداری استان علاوه بر این اقدامات با تعامل پلیس و سازمان های خدمت رسان در تلاش خواهد بود تا سفری ایمن برای مسافران فراهم شود.


خدیجه ستارزاده
انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1468097
ارسال نظر
نظرات