شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 12:01 منتشر شده در مورخ: 1397/12/24 شناسه خبر: 1468116
خبر خوش معاون وزیر ارشاد:
یارانه مطبوعات در سال ۹۸ افزایش می‌یابد
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از افزایش یارانه مطبوعات در سال آینده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کاراندیش مروستی شامگاه روز گذشته در جشن پنج هزارمین شماره روزنامه پیام استان و تجلیل از برترین‌های ورزش استان در سال 97 اظهار داشت: اطلاع‌رسانی به‌موقع، صحیح و درست از ویژگی‌های رسانه موفق در دیدگاه مردم است.

وی با تأکید بر اینکه رسانه باید پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باشد و انتقال‌دهنده مشکلات مردم به مسئولان باشد افزود: انتظار مسئولان از رسانه‌ها و خبرنگاران این است که بدون در نظر گرفتن مباحث سیاسی، حزبی و منطقه‌ای بی‌طرفانه به رسالت خبری خود عمل کنند.

معاون وزیر ارشاد با اشاره به اینکه 10 هزار نشریه و رسانه مکتوب در کشور مجوز فعالیت دارند ادامه داد: از این تعداد تنها پنج هزار و 600 نشریه فعال هستند.

کاراندیش مروستی بیان داشت: در حال حاضر یک هزار و 570 خبرگزاری و چهار هزار نشریه مکتوب در کشور فعال هستند.

وی گستردگی نشریات کشور را مطلوب دانست و گفت: اما اینکه همه این نشریات خواهان یارانه و حمایت مالی از دولت باشند؛ آسیبی بزرگ در این حوزه است.

معاون پارلمانی وزیر ارشاد بر تلاش برای حل مشکلات مطبوعات در کشور تأکید کرد و افزود: در دولت تدبیر و امید یارانه مطبوعات از 150 میلیارد تومان به 230 میلیارد تومان افزایش‌یافته است.

کاراندیش مروستی با اشاره به افزایش یارانه مطبوعات در سال آینده عنوان کرد: یارانه مطبوعات در سال 98 به 258 میلیارد تومان افزایش می‌یابد.

انتهای پیام/ط

http://dana.ir/1468116
ارسال نظر
نظرات