شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 21:27 منتشر شده در مورخ: 1397/12/24 شناسه خبر: 1468173
ثبت تردد ۶۱ هزار خودرو همزمان با پنجشنبه آخر سال در آرامستان های کرج
سال گذشته در آئین پنجشنبه و جمعه آخر سال حدود ۶۷ هزار خودرو وارد آرامستان شده بود در حالی‌ که امسال روز پنجشنبه تردد بیش از ۶۱ هزار خودرو ثبت‌ شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، حمیدرضا عسگری با اشاره به اینکه حضور مردم در آئین پنجشنبه آخر سال دو برابر پارسال بود، گفت: با توجه به تمهیداتی که از قبل پیش‌ بینی‌شده بود ترافیک مسیر گلزار شهدای بهشت سکینه (س) روان بود.
 
وی افزود: طبق هماهنگی‌ های انجام‌شده با کلانتری ۲۴ کمالشهر نیروهای پلیس از صبح روز گذشته در بهشت سکینه (س) مستقر و ترافیک ورودی و خروجی‌های آرامستان به‌خوبی مدیریت شد.
 
رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج تأکید کرد: تعبیه پارکینگ‌های فراوان در محوطه آرامستان باعث مدیریت ترافیک و عدم پارک خودرو در محورهای اصلی شد.
 
عسگری همچنین به هماهنگی‌های سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج با اورژانس اشاره کرد و گفت: یک دستگاه آمبولانس و دو دستگاه موتور امداد از ساعات ابتدایی صبح روز گذشته برای ارائه خدمات امدادی به مراجعان در محدوده قطعات گلزار شهدای بهشت سکینه (س) مستقر شد.
 
وی با اشاره به اینکه بسیاری از شهروندان در ساعات اولیه صبح به این آرامستان مراجعه کردند، گفت: سال گذشته در آئین پنجشنبه و جمعه آخر سال حدود ۶۷ هزار خودرو وارد آرامستان شده بود درحالی‌که امسال روز پنجشنبه تردد بیش از ۶۱ هزار خودرو ثبت‌شده است.
 
رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج در بخش دیگری به اجرای برنامه گل‌باران آرامگاه شهید گمنام و مزار شهدای آرمیده در این آرامستان و شهدای مدفون در امامزاده محمد (ع) اشاره کرد و گفت: این برنامه با حضور مسئولان اجرا شد.
 
عسگری در خاتمه هدف از حضور بر سر مزار شهدا را تجدید میثاق دوباره با مقام شامخ شهیدانی که تمام دارایی خود را درراه دفاع از دین و مکتبشان فدا کردند، دانست و با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی محکم و باعزت درراه شهیدان گام برمی‌دارد، گفت: مطلع و آغاز برنامه‌ ها و فعالیت‌ های خود را در پنج‌شنبه پایانی سال، تجدید میثاق و ادای احترام به شهدا قراردادیم.

 
 
 
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1468173
ارسال نظر
نظرات