شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 19:06 منتشر شده در مورخ: 1397/12/26 شناسه خبر: 1468620
کارشناس روابط بین الملل:
سازمان ملل به جنایت علیه مسلمانان ورود پیدا کند
کارشناس ارشد روابط بین الملل تاکید کرد: بر اساس کنوانسیون های جهانی لازم است سازمان ملل متحد به جنایت علیه مسلمانان ورود پیدا کند و با یک تصمیم قاطع نژادپرستان را تنبیه کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا منصور عنبرمویی کارشناس ارشد روابط بین الملل در گفت و گو با شبکه خبری «تهران نیوز»، با اشاره به جنایت دردناک روز جمعه در مسجد نیوزلند و شهادت ۴۹ نمازگزار مسلمان اظهار داشت: برای اولین بار نیست که چنین جنایتی در این ابعاد دردناک رقم می خورد؛ چنین جنایاتی نشان می دهد طراحی بسیار دقیقی در دنیا وجود دارد که تلاش می کنند اسلام ناب را تحریف کنند. دشمنان جهان اسلام علنا بر طبل فرقه گرایی می کوبند و عاملان آنها بشدت فعال هستند.

وی افزود: آنها مهاجرت مسلمانان را بهانه جنایت خود عنوان می کنند اما تمام دنیا باید متوجه این قضیه خطرناک باشد که نژادپرستی در سراسر آمریکا، اروپا و اخیر قاره استرالیا شدت گرفته است و دونالد ترامپ نماد برجسته نژادپرستی در دنیای کنونی است.

این کارشناس ارشد روابط بین الملل تاکید کرد: بر اساس کنوانسیون های جهانی لازم است سازمان ملل متحد به جنایت علیه مسلمانان ورود پیدا کند و با یک تصمیم قاطع نژادپرستان را تنبیه کند.

عنبرمویی خاطرنشان کرد: دولت ایران و دستگاه دیپلماسی قطعا با ابزارهای موجود باید این حادثه تاسف بار را پیگیری کند چرا که در صورت استمرار این وضعیت شهرندان مسلمان ایرانی و سایر کشورها با خطر جانی مواجه خواهند بود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1468620
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی