شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 19:06 منتشر شده در مورخ: 1397/12/26 شناسه خبر: 1468629
نقوی حسینی:
جنایت نیوزلند با حمایت آمریکا و اروپا انجام شد
نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: متاسفانه اقدام بزدلانه تروریستی نیوزلند،با حمایت علنی دولت های اروپایی و آمریکایی انجام شده و آنها پشت صحنه این حرکات هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی،در گفت و گو با خبرنگار سیاسی  شبکه خبری تهران نیوز، با اشاره به جنایت مسجد در نیوزلند و شهادت جمعی از نمازگزاران اظهار داشت: متاسفانه  اقدام بزدلانه تروریستی نیوزلند،با حمایت علنی دولت های اروپایی و آمریکایی انجام شده و آنها پشت صحنه این حرکات هستند. بدون شک موضع گیری برخی از سیاستمدران آنها نشان می دهد تا چه اندازه از این اقدامات ضداسلامی خوشحال شده اند و حتی این خوشحالی را بروز هم داده اند.

*غربی ها پاسخگوی عملکرد خود باشند

وی افزود: دولت هایی که داعش و القاعده را ایجاد کرده و آنها را حمایت کردند به طور صریح در این جنایت هم نقش دارند و باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.، آنها به هیچ عنوان نمی توانند از مسئولیت خود در قبال این جنایت بی شرمانه شانه خالی کنند.

نقوی حسینی تاکید کرد: ضروری است تمام مسلمنان جهان با اتحاد و همدلی اجازه ندهند خون این شهدا پایمال شود؛ حکام غربی بدنبال سرپوش گذشاتن روی این جنایت هستند و باید در برابر آنها ایستاد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1468629
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی