شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1397/12/26 شناسه خبر: 1468659
جشن آیینی نوروزگاه در کرج برگزار می شود
رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از برگزاری جشن آیینی نوروزگاه در سه روز پایانی سال در پل قدیمی کرج و بوستان کهن خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تیتریک، پیمان بضاعتی پور روز شنبه گفت: احیا فرهنگ ایرانی اسلامی و انتقال به نسل آینده یکی از مهمترین رسالت های دستگاه های اجرایی است و با توجه به پتانسیل موجود در این سازمان و تنوع مخاطبان در بوستان ها و جنگل های اطراف شهر این فرصت بطور خاص در اختیار سازمان سیما منظر و فضای سبز شهر قرار گرفته است.

وی افزود: فرهنگ اصلی ایرانی را باید در ایام نوروز که سرشار از شادی و طراوت است جستجو کرد و با این هدف بوستان ها و پارک های شهر کرج بجز رنگین شدن با گل های فصلی و رنگ سبز درختان شاهد برنامه های متنوع نیز خواهد بود.
 
بضاعتی پور از برپایی جشن نوروزگاه خبر داد و اظهار داشت: کرج نوع فرهنگی منحصر به فردی را در خود جای داده و گردهمایی افراد و بهره گیری از مشترکات فرهنگی می تواند به هویت سازی شهر کرج کمک بسزایی کند و این جشن نیز در این راستا برگزار خواهد شد.
 
بضاعتی پور زمان برگزاری این جشن را از 25 اسفند اعلام و تصریح کرد: این جشن که در بوستان کهن واقع در پل قدیم کرج برگزار می شود به مدت 3 شب ادامه خواهد داشت و شامل برنامه های چون نورافشانی، اجرای موسیقی محلی، نمایش عروسکی، مسابقات متنوع و ... است.
 
 
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1468659
ارسال نظر
نظرات