شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 17:24 منتشر شده در مورخ: 1397/12/26 شناسه خبر: 1468776
فرمانده سپاه نینوا :
اشغال عراق نتیجه جنگ روانی و رسانه ای بود/ نفوذ و عملیات روانی بازوان قدرتمند را هم خم می کند!
فرمانده سپاه نینوا گفت: دشمن به دنبال تصرف ذهن ها و شجاعت ملتهاست و اگر آن را تسخیر کند و شجاعت را بگیرند دیگر در بازوان قدرتی نمی ماند ومی توان به راحتی به اهداف خود رسید و عراق نمونه بارز آن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  دانشجوسلام؛ سردار معروفی در اختتامیه چهارمین جشنوار رسانه ای ابوذر اظهار کرد: رسالت رسانه و قلم بسیار بالاست و عملیات روانی با رسانه انجام می شود.

فرمانده سپاه نینوا گفت:  با رسانه است که انقلاب بین ملتها بوجود  می اید و عملیات روانی جزو اصلی جنگ نظامی دشمنان است.

وی افزود: در حمله نظامی آمریکا به عراق آنچه عراق را زمین گیر کرد عملیات روانی بود که از طریق رسانه انجام شد.

سردار معروفی  ادامه داد: در ارتش امریکا و انگلیس بخشی به نام عملیات روانی برای آن تعریف شده است و درر عراق اساسا جنگ نظامی صورت نگرفت و آنچه رخ داد جنگ روانی و رسانه ای بود و باید در آنجا جنگ نظامی  به جنگ روانی ضمیمه شد.

وی  بیان کرد:یک تانک و یک هواپیما از ارتش عراق به سوی آمریکاییان حمله نکرد در حالی که در عملیات کربلای 5 جنگ ما با عراق جنگ تانک  با تن بود.

فرمانده سپاه نینوا گفت: دشمن به دنبال تصرف ذهن ها و شجاعت  ملتهاست و اگر آن را تسخیر کند  و شجاعت را بگیرند دیگر در بازوان قدرتی نمی ماند ومی توان به راحتی به اهداف خود رسید و عراق نمونه بارز آن است.

وی افزود:اینکه امروز برخی نسبت به کالای ایرانی بدبین هستند و خریداری نمی کنند نتیجه عملیات روانی دشمن است که این باور خود کم بینی را در افراد می خواهند بوجود آورند.

فرمانده سپاه نینوا بیان کرد:نگاه به بیرون و غافل شدن از توانمندی داخل یکی دیگر از نمونه های عملیات روانی است.

سردار معروفی گفت:دشمن با تمام وجود بی انشقاق بین مردم و حاکمیت است و و با جنگ رسانه ای و روانی سعی دارند مشکلات مدیریتی در کشور را به ولایت گره بزنند تا بیتن مردم و ولی فاصله بیندازند.

وی در رابطه با مسئولیت رسانه ها گفت: مهمترین وظیفه رسانه جهت دهی جامعه است و نباید صرفا در اطلاع رسانی خلاصه شوند.

وی بیان کرد:رسانه ها باید امید را در جامعه تزریق کنند و انقلابیون را در جبهه های گوناگون تقویت کنند.

سردار معروفی افزود: مردم به نظام پایبند هستند و راهپیمایی 22 بهمن بزرگترین  تجلی این حضور بود  و اکثریت مردم شرکت کننده در راهپیمایی مشکل معیشت داشتند اما برای حفظ نظام وارد صحنه شدند.

وی توضیح داد: وظیفه مسئولین این است که برای این مردم نوکری کنند چرا که به گفته امام راحل این ملت از مردم عصر پیامبر و امام علی بالاترند.

سردار معرفی گفت: گلستان رنگین کمان اقوام است و شیعه و سنی در کنار هم با صمیمیت زندگی می کنند و نقشه دشمن بر این است که انشقاق قومی و مذهبی را بوجود آورد.

وی ادامه داد: اینکه 550 شهید استان از اهل سنت هستند نشان از بزرگی انقلاب دارد  که دشمن درصدد است با عملیات روانی آن را از بین ببرد.

وی افزود:عملیات روانی هزینه ندارد اما قدرت تخریب بالا دارد و می طلبد مواظب قلم و رسانه خود باشیم تا در زمین دشمن بازی نکنیم.

وی ادامه داد: قبح شکنی یکی دیگر از کارهایی است که در فضای مجازی انجام می شود که باید مراقبت کرد.

سردار معروفی  به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: در گام دوم وظیفه اصلی را رهبر انقلاب بر دوش جوانان گذاشتند و باید با عمل به آن بتوانیم دولت اسلامی را در تمام ابعاد وقوای سه گانه تشکیل دهیم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1468776
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی