شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 17:24 منتشر شده در مورخ: 1397/12/26 شناسه خبر: 1468782
خبر خوش برای مردم گنبد کاووس؛
حجت الاسلام دیلمی سرپرست اداره تبلیغات گنبد شد
بر اساس خبر رسیده از منبع موثق، حجت الاسلام والمسلمین دیلمی رئیس اداره تبلیغات شهرستان آزادشهر با حفظ سمت سرپرستی اداره تبلیغات گنبد را بر عهده گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتر آزاد، بر اساس اخبار رسیده از منبع موثق، حجت الاسلام والمسلمین رضا دیلمی رئیس اداره تبلیغات آزادشهر با حفظ سمت سرپرستی اداره تبلیغات گنبد کاووس را بر عهده گرفت.

 
این منبع موثق اعلام کرد: به دلیل خدمت ۳۲ ساله حجت الاسلام علی فتحی رئیس قبلی اداره تبلیغات گنبد و فرا رسیدن زمان بازنشستگی وی، تا مشخص شدن وضعیت رئیس اداره تبلیغات گنبد کاووس، حجت الاسلام و المسلمین رضا دیلمی سرپرستی این اداره را بر عهده گرفت.
 
لازم به ذکر است که حجت الاسلام دیلمی، علاوه بر تحصیلات خارج فقه و اصول حوزوی در مقطع سطح سه، دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت آموزشی و کارشناسی علوم تربیتی از دانشگاه آزاد اسلامی نیز می باشد.
 
وی علاوه بر تحصیل سطوح عالی حوزه و سال ها کار مطالعاتی و پژوهشی با محوریت مهدویت و مبانی فکری و عقیدتی اسلام ناب، مسئولیت های مختلفی از جمله، رئیس واحد تحقیقات و پژوهش، مسئول تدوین بانک اطلاعات، مسئول مرکز رایانه و تولید محصولات فرهنگی، مسئول واحد مطبوعات و امور نمایشگاه ها را در معاونت فرهنگی، کتابخانه تخصصی مهدویت و انتشارات مسجد مقدس جمکران را نیز بر عهده داشته است، عضویت اتاق اندیشه ورزی تبلیغ و نماینده اعزام مبلغ استان گلستان، نائب رئیس مجمع بسیج، عضویت در گردان ۱۰۲ حضرت معصومه سلام الله علیها تیپ ۸۳ امام جعفر صادق علیه السلام، ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کلاله، آزادشهر، ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، دبیری ستاد اقامه نماز، استاد و سرمربی شجره طیبه صالحین، تدریس در حوزه علمیه امام جواد علیه السلام، امام جمعه موقت آزادشهر، نگین شهر ، مسئولیت کارگروه عفاف و حجاب، عضویت در شورای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و... از جمله فعالیت ها و مسئولیت های دیگر وی می باشد.
 
حجت الاسلام رضا دیلمی در حوزه های پژوهشی و علمی در موضوعاتی مانند «کتاب شناسی و نسخه شناسی مهدوی»، « نمایه سازی با محوریت دکترین مهدویت و منجی گرایی»، «مهدویت در مطبوعات و اشعار»، «تدوین بانک اطلاعات تخصصی مهدوی»، «فقه حکومتی و گفتمان ولایت فقیه »، «الگوهای بصیرتی در اسلام»، «مدعیان دروغین وفرقه های نوظهور» و تالیفاتی با عناوین «سبک زندگی و سیمای ۱۴ معصوم علیهم السلام، ستاره درخشان»، «اسوه های بصیرت»، « تجلی عدالت و انتظار در اندیشه ی امام خامنه ای( در دست چاپ)»، «ماه تابان» و … را به رشته تحریر در آورده است.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1468782
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی