شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 15:32 منتشر شده در مورخ: 1397/12/28 شناسه خبر: 1469232
سخنگوی شورای شهر یزد:
سال آینده هم در شورا با چالش مدیریتی روبرو هستیم
سخنگوی شورای شهر یزد مهم‌ترین چالش شورای شهر یزد را اختلاف فرم مدیریتی دانست و گفت: ما با دو نوع مدیریت روبرو هستیم مدیریت سنتی که شهر را کالبد محور و مدیریت نوین شهری که به‌صورت نرم شهر را مدیریت می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛محسن عباسی هرفته در مصاحبه با یزدرسا؛ مهم‌ترین چالش شورای شهر یزد در سال جاری را اختلاف فرم مدیریتی دانست و گفت: ما با دو نوع مدیریت روبرو هستیم مدیریت سنتی که شهر را کالبد محور و مدیریت نوین شهری که به‌صورت نرم شهر را مدیریت می‌کند البته ما در سال آینده با این چالش بازهم روبرو خواهیم بود که امیدوارم با گفتگوی بیشتر و ایجاد فضای بیان نظرات مختلف این چالش را پشت سر بگذاریم

 سخنگوی شورای شهر یزد یکی دیگر از چالش‌های پیش روی شورای شهر در سال آینده را تبعات اجرای طرح‌های ترافیکی دانست و گفت: امسال سال برنامه‌ریزی و تهیه طرح‌هایی شهری بود و با توجه به اینکه امسال اولین تجربه اکثریت ما در مدیریت شهری بود شناخت کافی از شهر پیدا کردیم وقطعا سال آینده سال مزد ما خواهد بود.

عباسی افزود: بنده بسیار به سال آینده خوش‌بین هستم و با اجرای طرح‌های تهیه‌شده اتفاقات خوبی در شهر رقم خواهد خورد هرچند همان‌طور گفتم احتمالاً این اتفاقات با تبعاتی نیز همراه باشد.

وی بابیان اینکه به عملکرد شورا ازنظر خروجی نمره 15 می‌دهم اظهار داشت: یکی از اتفاقات خوبی که توسط شورای پنجم رقم خورد تغییر گفتمان حوزه شهری بود که به آن نمره بالا می‌دهم چراکه امروز کارشناسی نیست که در خصوص پیاده محوری، شهر آرام و انسان‌محوری در شهر صحبت نکند و به نظرم مهم‌ترین کار شورا تغییر گفتمان در مدیریت شهری بود که طی سالیان آینده توسط مدیران ادامه پیدا خواهد کرد.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر یزد بارد گمانه‌زنی‌ها برای جایگزینی «سید حسینی» اظهار داشت: شهردار منتخب توسط شورا انتخاب‌شده و در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.

عباسی، رئیس شورای شهر یزد را فردی خستگی‌ناپذیر، معتقد، پرتلاش و مظلوم دانست و ابراز داشت: علی‌رغم حرف‌وحدیث‌های زیادی که در خصوص ایشان وجود دارد هرگز درصدد پاسخگویی برنیامده است.

وی ادامه داد: خانم عامری را فردی پرانگیزه و باانرژی مثبت می‌دانم و در خصوص آقایان شایق و ابو ترابی هم باید بگویم انسان‌هایی معتقد، وظیفه‌شناس و متعهد هستند.

عضو شورای شهر یزد خود را دغدغه مند به پیشرفت متوازن شهری دانست و درباره سمپوزیوم خشت خام هم اظهار داشت: این سمپوزیوم اقدامی است که آیندگان ارزیابی بهتری از آن خواهند داشت.

عباسی در پایان ابراز امیدواری کرد مردم یزد با هوشمندی و صبوری خود شورا و شهرداری را برای ارتقاء شهری بهتر همراهی کنند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1469232
ارسال نظر
نظرات