شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 12:23 منتشر شده در مورخ: 1397/12/29 شناسه خبر: 1469519
به همت گروه جهادی هیئت مساکین الزهرا(س)؛
17میلیون تومان بسته غذایی بین نیازمندان خرم آبادی توزیع شد+عکس
در آستانه عید نوروز و همزمان با شب میلاد حضرت امیرالمومنین علی(ع) 114 بسته حمایتی غذایی خشک بین خانواده های بی بضاعت خرم آبادی توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیرافلاک،در آستانه سال نو باهدف حمایت و دستگیری از نیازمندان، اقشار آسیب‌دیده و کمک به خانوارهای بی‌بضاعت و بی‌سرپرست به همت خیرین در شب میلاد پدر یتیمان حضرت علی(ع) تلاش شد تا بسته های موادغذایی تهیه و در اختیار نیازمندان شناسایی شده قرار بگیرد.

 

در همین راستا گروه جهادی هیئت مساکین الزهرا(س) جهت رفع معضلات فرهنگی، اجتماعی ومالی مناطق محروم شهرستان خرم آباد اقدام به شناسایی اقشار نیازمند کرده است و 114 بسته‌موادغذایی را با حفظ عزت‌نفس و کرامت بین خانواده‌های نیازمند توزیع کرد.

 

بسته حمایتی

 

این بسته های حمایتی به ارزش 17 میلیون تومان هستند که با استفاده از کمک‌های مردمی و مشارکت خیران جمع آوری شده اند و هربسته به ارزش 200هزارتومان شامل اقلام پرمصرف از قبیل برنج، مرغ، ماکارونی، سویا، عدس، لوبیا، نخود، روغن مایع، رب گوجه و نمک است.

 

 

تقویت سنت‌های حسنه اسلامی ازجمله توجه به نیازمندان، گسترش فرهنگ انفاق، کمک به همسایه و یاری‌رساندن به هم نوع از دیگر اهداف اجرای این طرح توسط هیئت مساکین الزهرا(س) است.

 

این گروه جهادی برای حمایت و توانمندسازی خانواده های بی بضاعت از طریق شماره حساب  5894631519135792  بنام سید احمد نجم موسوی آماده‌ دریافت کمک‌های مادی و معنوی مردم است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1469519
ارسال نظر
نظرات