شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 16:38 منتشر شده در مورخ: 1398/01/02 شناسه خبر: 1469961
انجام دو هزار و ۹۴۸ بازرسی بهداشتی در آخرین روز اسفند ۹۷
دبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی گفت: دو هزار و ۹۴۸ بازرسی میدانی از بازرسان بهداشتی انجام که در روند این بازرسی ها ۱۵۰ مورد مداخله نظارتی و پلمپ و سه هزار و ۳۱۰ مورد نمونه برداری صورت گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غفور راستین در گفتگو با صاحب نیوز بیان کرد: همکاران ما در اورژانس‌ شهرستان اصفهان پذیرای دو هزار و ۷۷ تماس در آخرین روز اسفند بودند.

دبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان ادامه داد: ۷۶۹ مورد ماموریت در اورژانس استان برای این مدت ثبت شد که ۵۱۷ مورد آن غیر ترافیکی و ۲۵۲ مورد هم مربوط به حوادث ترافیکی بود.

وی افزود: همکاران ما هم در معاونت غذا و دارو در بیست و نهم اسفند، ۵۳ مورد بازرسی میدانی انجام داده که این بازرسی ها منجر به ۲۴۹ مورد پاسخگویی و پنج مورد نمونه برداری شد.

راستین تصریح کرد: همچنین دو هزار و ۹۴۸ بازرسی میدانی از بازرسان بهداشتی انجام که در روند این بازرسی ها ۱۵۰ مورد مداخله نظارتی و پلمپ و سه هزار و ۳۱۰ مورد نمونه برداری صورت گرفت.

دبیر ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی همچنین خاطر نشان کرد: هفت هزار و ۸۰۰ نفر هم در آخرین روز سال ۹۷ به اورژانس های بیمارستانی مراجعه کرده که وضعیت این بیماران برای یک هزار و ۵۴۰ نفر زیر شش ساعت تعیین تکلیف و ۱۳۷ نفر هم بستری شدند که ۶۳ نفر آن ها برای بستری در تخت های ویژه پذیرش شدند.

راستین با اشاره به فعالیت شبانه روزی ستاد هدایت و پایش مراقبت های پزشکی به منظور هماهنگی بین کلیه مراکز درمانی استان گفت: همکاران ما در این حوزه هم ۵۶۳ تماس هماهنگی در آخرین روز سال گذشته انجام دادند که دو مورد از آن‌ها مربوط به دیالیز اورژانس و ۲۵ تماس هم مربوط به پیگیری مادر پرخطر بود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1469961
ارسال نظر
نظرات