شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 14:12 منتشر شده در مورخ: 1398/01/05 شناسه خبر: 1470530
مدیرعامل توزیع برق مازندران خبر داد؛
خسارت ۶ میلیارد تومانی سیل به تاسیسات برق مازندران
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در خصوص میزان خسارت ریالی وارده به تاسیسات برق استان گفت: برآورد میزان خسارات وارده به تاسیسات استان، 6 میلیارد تومان بوده است که بیشتر خسارات وارده متوجه تیرهای برق، ترانس‌ها و سیم‌های برق می‌باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، قاسم شهابی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص خسارت وارده به تاسیسات برق گفت: در شهرستان سیمرغ با مشکلاتی مواجه بودیم که ناچار مجبور به قطع برق شدیم تا سطح آب فروکش کند.

وی افزود: در کمتر از 24 ساعت، برق غالب مشترکین در این شهرستان وصل شد و تنها در برخی نقاط، به دلیل بالا بودن سطح آب، شاهد قطعی برق بودیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد:اما خسارات اصلی ما در بخش‌های نیالای گلوگاه، هزار جریب، دودانگه، چهاردانگه و آلاشت و لفور در سوادکوه وارد شد که بیشترین علل قطعی برق، رانش و ریزش کوه و متعاقبا افتادن درختان روی تیرهای برق در این مناطق بوده است.

شهابی ادامه داد: پس از این حادثه، تمامی مناطق را به صورت اضطراری برق رسانی کردیم و هم اکنون در هیچ یک از مناطق استان جز در برخی نقاط خاص، بی برق نیست.

وی در خصوص میزان خسارت به تاسیسات برق در استان گفت: برآورد میزان خسارات وارده به تاسیسات استان، 6 میلیارد تومان بوده است که غالب خسارات وارده متوجه تیرهای برق، ترانس‌ها و سیم‌های برق است.

به گفته مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در سیلاب اخیر، بیش از 400 نفر از نیروهای شرکت برق، در قالب 150 اکیپ، تعمیر و خدمات توزیع برق استان مازندران به مناطقی که با قطعی برق روبرو بودند، اعزام و اقدام به ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن کردند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1470530
ارسال نظر
نظرات