شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:45 منتشر شده در مورخ: 1398/01/08 شناسه خبر: 1471360
معاونت بین الملل سازمان بسیج در بیانیه‌ای تاکید کرد:
نقض حاکمیت مشروع سوریه بر منطقه جولان/مناطق اشغالی به صاحبان اصلی شان باز گردانده می شود
معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین با انتشار بیانیه ای اقدام سخیف و احمقانه رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم نامشروع صهیونیستی بر بلندی های جولان را محکوم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین با انتشار بیانیه ای پیرامون ماجراجویی اخیر در اعلام حق حاکمیت منطقه جولان این اقدام را محکوم کرد.این بیانیه به شرح زیر است:

 
بسمه تعالی 
اقدام سخیف و احمقانه رئیس جمهور آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن حاکمیت رژیم نامشروع صهیونیستی بر بلندی های جولان، یک بار دیگر چهره خونخوار و دغل باز دولت آمریکا را به جهانیان نشان داد. 
سال هاست منطقه جولان که متعلق به سرزمین و ملت سوریه بوده، در اشغال نظامیان صهیونیستی است و این رژیم غاصب علنا و رسما حاکمیت مشروع سوریه بر این منطقه را نقض کرده است.
این اقدام نابخردانه ترامپ، بر همه ثابت کرده که تنها راه مقابله با این غده سرطانی در منطقه، مقاومت است و این مقاومت اسلامی است که می تواند تمامی سرزمین های اشغالی را به جهان اسلام باز گرداند.  
 
ملت های آزادی خواه و علی الخصوص مسلمانان جهان باید با اتحاد و درایت به حمایت قاطع از نهضت مقاومت بپردازند و از ارتباط و تعامل با رژیم صهیونیستی اجتناب نمایند. 
مجامع و نهادهای بین المللی از جمله سازمان کنفرانس اسلامی و جنبش عدم تعهد باید سریعا واکنش درخور و مناسبی در برابر این زیاده خواهی غیرمشروع و غیرقانونی آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی اتخاذ نمایند.
 
معاونت بین الملل سازمان بسیج مستضعفین ضمن محکومیت اقدام اخیر ترامپ، این پیام را به همه ملت های مسلمان و آزادی خواه جهان اعلام می دارد که ان شاالله بزودی شاهد سقوط پایه های سست و پوشالی رژیم نامشروع صهیونیستی خواهیم بود و مناطق اشغالی به صاحبان اصلی شان باز گردانده می شود.
"ان الأرض یرثها عبادی الصاحون"
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1471360
ارسال نظر
نظرات