شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1398/01/10 شناسه خبر: 1471838
نشست زمین در تقاطع جانباز و بلوار ساجدی مشهد
صبح امروز طی گزارشی به سازمان آتش نشانی یک مورد نشست زمین در محدوده تقاطع خیابان جانباز و بلوار ساجدی اعلام می شود که بر اساس این گزارش ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی مشهدپیام، صبح امروز طی گزارشی به سازمان آتش نشانی یک مورد نشست زمین در محدوده تقاطع خیابان جانباز و بلوار ساجدی اعلام می شود که بر اساس این گزارش ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام می شوند.

طبق مشاهدات یک دستگاه اتوبوس به داخل گودال وارد شده که با تلاش ماموران آتش نشانی از گودال خارج می شود.

خوشبختانه در این حادثه مصدومی وجود نداشته و هم اکنون تقاطع جانباز و بلوار ساجدی مسدود اعلام شده است.

خلیل‌الله کاظمی که برای بررسی فرونشست زمین در محل حادثه واقع در تقاطع جانباز- ساجدی حاضر شده بود اظهار کرد: حفره ایجاد شده در بولوار جانباز به دلیل وجود قنات قدیمی و یا حرکت دستگاه حفار از این مسیر بوده است.

سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد افزود: این اتفاق در حال بررسی است و حفره شکل گرفته تا آخر وقت امروز با تزریق بتن پرفشار پر خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: به سبب بارش‌های رگباری باران و همچنین وجود قنات قدیمی در این منطقه نشست زمین به وسعت ۳متر در ۳مترمربع با عمق ۶ متر صورت گرفته است.

خلیل الله کاظمی گفت: علاوه بر این مباحث حفاری تونل خط سه قطارشهری نیز در این منطقه در حال انجام است و ما در حال بررسی هستیم تا مشخص شود که آیا لرزش‌های دستگاه در این حادثه دخیل بوده است یا خیر؟ اما به هر حال اکنون دستگاه فون بتن در محل حاضر و بتن پرفشار تزریق خواهد شد تا شکاف‌های موجود را پر کرده و بعد از آن مسیر برای تردد آسفالت شود که این کار نهایتا تا آخر وقت امروز انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1471838
ارسال نظر
نظرات