شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:47 منتشر شده در مورخ: 1398/01/10 شناسه خبر: 1471876
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی مطرح کرد:
ارسال ۵ کامیون کمک های مردمی توسط سپاه روح الله به استان گلستان/ آمادگی ۷۰ گروه جهادی استان جهت کمک به مناطق سیل زده
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: ۵ کامیون محموله مواد غذایی، مواد بهداشتی، پتو و ... استان مرکزی به ارزش ۳۵۰ میلیون تومان به مناطق سیل زده استان گلستان در روزهای اخیر ارسال شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به کمک های مردمی در پی وقوع سیل در استان های گلستان و مازندران گفت: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری به نیروهای مسلح در رابطه با امداد و یاری سیل زدگان، سپاه روح الله استان مرکزی در راستای جمع آوری کمک های مردمی جهت پشتیبانی از مناطق سیل زده وارد عمل شد.

ارسال ۵ کامیون کمک های مردمی سپاه روح الله به استان گلستان

محترمی اظهار کرد: در همین راستا ۵ کامیون محموله شامل مواد غذایی، مواد بهداشتی، پتو و ... به ارزش ۳۵۰ میلیون تومان به مناطق سیل زده استان گلستان در روزهای اخیر ارسال شده است.

وی ادامه داد: این اقلام شامل برنج، کنسرو، ماکارونی، نان، کلوچه، خشکبار، مواد شوینده، مواد بهداشتی و ... می باشد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه در حال حاضر ۳ کامیون دیگر از کمک ها آماده ارسال به مناطق سیل زده استان گلستان است تصریح کرد: تمامی این محموله ها از کمک های مردمی تهیه شده است که این محموله نیز در صورت اعلام استان گلستان بلافاصله به این منطقه ارسال خواهد شد.

وی ضمن تشکر از مردم نوع دوست استان مرکزی جهت کمک های نقدی و غیر نقدی خود تاکید کرد: همچنین مردم می توانند از طریق شماره حساب ۶۰۰۰۰۰۶ و یا شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۱۰۵۵۱۶۱۸۲۳ نزد بانک رسالت کمک های نقدی خود را جهت کمک به مناطق سیل زده واریز کنند.

محترمی با بیان اینکه شماره حساب مذکور حسابی مشترک میان استانداری مرکزی، نمایندگی ولی فقیه در استان و سپاه روح الله استان مرکزی است افزود: همچنین پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی بسیج در کنار پایگاه های هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی(ره) آمادگی دریافت کمک های هم استانی ها را دارد.

آمادگی ۷۰ گروه جهادی در استان جهت کمک به مناطق سیل زده و افراد در راه مانده

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خاطرنشان کرد: همچنین در روزهای گذشته و بر اثر بارش های گسترده در استان مرکزی و سراسر کشور، حدود ۷۰ گروه جهادی به استعداد۱۵۰۰ نفر در نقاط مختلف استان مرکزی جهت کمک به مناطق سیل زده و پشتیبانی لازم از مسافرین در راه مانده فراخوانی شدند تا در صورت لزوم آمادگی لازم را برای خدمت رسانی در کنار سایر نهاد های خدمت رسان داشته باشند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1471876
ارسال نظر
نظرات