شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:44 منتشر شده در مورخ: 1398/01/11 شناسه خبر: 1471961
اصلاح و بازگشایی جاده چهرقان به کمیجان توسط بسیج سازندگی+ تصاویر
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: در پی بارش های اخیر و رانش زمین در مسیر جاده چهرقان به کمیجان، این جاده مسدود و تخریب شد که با هماهنگی های صورت گرفته با فرمانداری شهرستان کمیجان و با حضور نیروهای بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی، این مسیر اصلاح و بازگشایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به خسارات وارد شده در پی بارش های گسترده در استان مرکزی گفت: در پی اخیر بارش ها و رانش زمین در مسیر جاده چهرقان به کمیجان، این جاده مسدود و تخریب شد که با هماهنگی های صورت گرفته با فرمانداری شهرستان کمیجان و با حضور نیروهای بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی، این مسیر اصلاح و بازگشایی شد.

وی بیان کرد: تمام اقدامات صورت گرفته توسط بسیج سازندگی استان مرکزی با هماهنگی کامل با دستگاه های اجرایی استان صورت گرفته است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: همچنین سپاه روح الله در روزهای اخیر با ایجاد زاغه موقت برای ۶۰۰ دام گرفتار در برف و همچنین یاری افراد در راه مانده نشان داده که همواره آمادگی کمک به هموطنان و هم استانی ها را دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1471961
ارسال نظر
نظرات