شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1398/01/12 شناسه خبر: 1472282
دبیر مرکز مطالبه گری و عدالت‌خواهی:
علل سیلاب شهرک سعدی بررسی شد/ مسیل و ورودی آبراه‌های شهرک باید اصلاح شود
حاجی زاده گفت: به نظر می رسد علاوه بر عدم لایروبی کانال های سعدی، کم‌قطر شدن ورودی آب‌ها در ادامه مسیل نیز از عوامل این سیل بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از شیرازه، میلاد حاجی زاده، دبیر مرکز مطالبه گری و عدالت‌خواهی پیرامون سیل اخیر شیراز گفت: با توجه به بارندگی اخیر در شیراز که منجر به سیل در منطقه سعدی شد و مردم را دچار صدمات و آسیب دیدگی کرد، به عنوان جریان دانشجویی که وظیفه مطالبه گری دارد مسیر ورودی آب‌های روان که از تپه ها و کوه های اطراف وارد رودخانه می شد را بررسی کردیم.

 
علل سیلاب شهرک سعدی بررسی شد/ مسیل و ورودی آبراه‌های شهرک باید اصلاح شود
حاجی زاده افزود: عرض رودخانه بیش از ۳۰ متر است و این آب بعد از آن، حوالی کوچه 47 شهید وفایی سعدی وارد یک کانال چهار متری می‌شود و فضای این چهار متری در یکی از کوچه های فرعی نیستان وارد آب راه بتنی به قطر ۱ متر می شود.
 
وی افزود: با توجه به مشاهدات انجام شده به نظر می رسد علاوه بر عدم لایروبی کانال های سعدی برخی از مسائل پیرامون نحوه ورود آب نیز از عوامل این سیل بوده است.
 
این عضو جنبش عدالت‌خواه دانشجویی تاکید کرد: جنبش دانشجویی در چند روز آینده با کار کارشناسی، مطالبه گری در این خصوص را در دستور کار خود قرار داده و به اطلاع مردم عزیز می رساند.
 
حاجی زاده در پایان گفت: هدف ما از این موضوع شفافیت در این قضایا و همچنین با توجه به ورود ایران به دوره ترسالی با بررسی های کارشناسی از وقوع سیل در سال های آینده جلوگیری نماییم و تلاش ما این است که تا حصول نتیجه این امر را پیگیری کنیم.
علل سیلاب شهرک سعدی بررسی شد/ مسیل و ورودی آبراه‌های شهرک باید اصلاح شود


انتهای پیام/

http://dana.ir/1472282
ارسال نظر
نظرات