شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 17:22 منتشر شده در مورخ: 1398/01/12 شناسه خبر: 1472388
عصر 13 فروردین‌ماه؛
تردد وسایل نقلیه از کاشمر به ریوش ممنوع می‌شود
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری کاشمر گفت: مسیر کاشمر به ریوش از ساعت 16 روز سه‌شنبه 13 فروردین‌ماه یک‌طرفه و تردد انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین و خودروهای سواری به سمت ریوش ممنوع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، مهدی نایه ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای هماهنگی ترافیک محدودیت‌های ترافیکی در روز سه‌شنبه 13 فروردین‌ماه از ساعت 16 اعمال خواهد شد و مسیر کاشمر به ریوش یک‌طرفه و تردد انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین و خودروهای سواری به سمت ریوش ممنوع می‌شود.

وی بابیان اینکه با توجه به اینکه همشهریان در زمان برگشت از ییلاقات اطراف کاشمر در این محور با مشکل کمتری مواجه باشند و ایجاد ترافیک روان‌تر و جلوگیری از تصادفات رانندگی در روز طبیعت و به علت شلوغی این محور این تصمیم در شورای هماهنگی ترافیک اتخاذ شده است، خاطرنشان کرد: مأمورین نیروی انتظامی، پلیس‌راهور و پلیس‌راه از تردد وسایط نقلیه در این ساعت که قصد عزیمت به ریوش را داشته باشند جلوگیری و متخلفین اعمال قانون خواهند شد.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری کاشمر با تأکید بر اینکه این محدودیت ترافیکی از ساعت 16 تا زمان روان شدن ترافیک در این محور ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: همشهریان و مسافرین می‌توانند در زمان برگشت از مسیر بولوار شهید صادقی هم تردد کنند.

وی از همه همشهریان خواست تا در روز طبیعت با طبیعت مهربان باشند و از آلوده کردن محیط زیست و رها سازی زباله‌ها در طبیعت زیبا بپرهیزند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1472388
ارسال نظر
نظرات