شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:37 منتشر شده در مورخ: 1398/01/17 شناسه خبر: 1473301
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی مطرح کرد:
اعزام ۲۲ گروه جهادی تخصصی استان مرکزی به منطقه سیل‌زده پل دختر
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی از اعزام ۲۲ گروه جهادی تخصصی استان مرکزی به منطقه سیل‌زده پل دختر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: قرارگاه جهادی شهید اکبر زاده استان مرکزی به استعداد ۲۲ گروه جهادی تخصصی برای کمک به سیل‌زدگان در شهر پل دختر لرستان اعزام شدند.

کریمی اظهار کرد: این گروه جهادی متشکل ماشین‌آلات مهندسی، نانوایی سیار، موکب‌های مردمی پخت غذا به ظرفیت ۵۰۰۰نفر در هر وعده، شبکه توزیع کمک‌های مردمی و تیم فرهنگی است.

وی ادامه داد: در چندروزه گذشته آنچه سپاه و بسیج در توان داشتند در کنار هم استانی‌های عزیز و ارگان‌ها و نهادهای دیگر به کار گرفت تا خسارات ناشی از بحران اخیر را به حداقل رسانده و آن را مدیریت کند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اقدامات انجام‌شده از سوی سپاه روح‌الله به‌عنوان استان معین استان‌های لرستان و ایلام گفت: هم‌زمان با خدمات در استان، سپاه روح‌الله به‌عنوان استان معین استان‌های ایلام و لرستان مأموریت گرفت تا در کنار سایر دستگاه‌ها مثل هلال‌احمر و ستاد بحران استان، امکانات را به این مناطق گسیل کند.

کریمی در پایان از مردم خواست تا کمک‌های خود را از طریق هلال‌احمر یا سپاه به منطقه ارسال کنند تا هم امنیت کمک‌ها در طول مسیر تأمین شود و هم با هماهنگی ستاد بحران استان‌های سیل‌زده این کمک‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن توزیع شود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1473301
ارسال نظر
نظرات