شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 20:47 منتشر شده در مورخ: 1398/01/17 شناسه خبر: 1473627
گزارشی از حضور جهادگران در مناطق سیل زده؛
شورِ امدادرسانی در مناطق سیل زده لرستان/ جهادگرانی که امید را به سیل زدگان هدیه دادند+عکس
جهادگران با حضور در مناطق سیل زده به ساری سیل زدگان شتافتند تا بتوانند نور امید را دوباره در دل سیل زدگان روشن کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک  باید بود و از نزدیک دید، باید دید که جوانانی با عنوان جهادگر با چه شور و اشتیاقی راهی شهرهایی می شوند تا بتوانند برای کمک و امدادرسانی گام های بزرگی بردارند.

 

شب و روز برای جهادگران فرقی ندارد، این روزها جهادگران با کوله باری از اراده و همت پیش به سوی شهرهایی می روند که سیلِ باران خانه هایشان را ویران کرده است، رفته اند تا مرهی باشند بر رنج ها و دردهای سیل زدگانی که همه دار و ندارشان با سیل رفته است.

 

سیل

 

یکی بیل به دست گرفته و یکی فرقون، یکی طی می کشد و یکی بار را می برد، اینجا خبری از غرور و تحصیلات نیست، اینجا فقط مهربانی هست و همت والای بسیجیان جهادگر که بی حد و مرز برای کاهش آلام مردم سیل زده از دل و جان تلاش می کنند.

 

برخی تا زانو در گل فرو رفته اند، برخی با لباس طلبگی حاضر شده اند و همه فقط و فقط یه نیت دارند، کمک به سیل زدگان و وقتی لبخند را روی لبان سیل زدگان می بینند همه خستگی و زحمت ها یادشان می رود، این لبخند همان مزدی است که برایش تلاش کرده اند.

 

سیل

 

البته مزد جهادگران نزد خدا محفوظ است که این گونه سخاوتمندانه و جانانه برای برطرف شدن مشکلات این مناطق تلاش می کنند.

 

نیروهای جهادگر سراسر کشور از همان ابتدای سیل آرام و قرار نداشتند و بلافاصله راهی این مناطق شدند تا در این حادثه بزرگ بتوانند گوشه ای از کار را بگیرند و کمک کنند.

 

سیل

 

در خبرها دیده ایم و شنیده ایم که از 12 فروردین که سیل بسیاری از مناطق را فرا گرفت، راهی شدند، در چهره هر کدام از جهادگران با غیرت می توان دنیایی از اخلاص را دید.

 

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

سیل

خدا قوت بسیجی

انتهای پیام/

http://dana.ir/1473627
ارسال نظر
نظرات