شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:29 منتشر شده در مورخ: 1398/01/20 شناسه خبر: 1474479
کارشناس مسائل سیاسی:
قدم‌های بزرگ سپاه برای پیشرفت کشور دشمنی آمریکا را برانگیخته است/اقدام مضحک آمریکا بر محبوبیت سپاه می‌افزاید
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به دشمنی چهل‌ساله استکبار با جمهوری اسلامی بیان کرد: دشمن امروز فهمیده است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جایگاه رفیعی در بین مردم رسیده است و قدم‌های بزرگی برای پیشرفت و تعالی کشور برداشته، به همین دلیل به دشمنی با آن بر خواسته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی رستگار کارشناس برجسته سیاسی و استاد دانشگاه در گفتگویی اختصاصی با  دیار آفتاب؛ با توجه به قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های به‌اصطلاح تروریستی توسط آمریکا گفت: اقدام مضحک آمریکا که قبلاً به شکل‌های غیرمستقیمی توسط این نظام سلطه اعلام‌شده بود بار دیگر بر جایگاه محبوبیت و مقبولیت سپاه پاسداران در بین مردم ایران و حتی کشورهای جهان افزوده است.

وی بابیان اینکه نظام استکبار مؤلفه‌های قدرت انقلاب اسلامی را هدف قرار داده است افزود: امروز دیگر برای همه دنیا عیان شده است که آمریکا و سردمداران آن حامیان اصلی تروریست هستند و نمونه بارز آن را می‌توان به پرورش و تقویت موجود کثیفی به نام داعش اشاره کرد که برای ابقای خود این گروه تروریستی را در منطقه غرب آسیا ایجاد کرده است.

این کارشناس برجسته سیاسی با اشاره به دشمنی چهل‌ساله استکبار با جمهوری اسلامی بیان کرد: دشمن امروز فهمیده است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به جایگاه رفیعی در بین مردم رسیده است و قدم‌های بزرگی برای پیشرفت و تعالی کشور برداشته، به همین دلیل به دشمنی با آن بر خواسته است.

وی با اشاره به قدرت بازدارندگی سپاه تأکید کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی توسط سپاه اقتدار امنیتی جمهوری اسلامی در سرزمینی که مورد تهدید دشمن‌های غربی است، الحق و انصاف این امنیت داخل کشور و حتی در کشورهای اطرافی چون سوریه و عراق برگرفته از زحمات نهاد انقلابی سپاه است.

استاد برجسته دانشگاه با اشاره به تأکیدات مکرر امام(ره) و رهبر معظم انقلاب از عملکرد سپاه توضیح داد: ملت ایران باید قدردان زحمات سپاه پاسداران و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی باشند و اینکه آمریکایی‌ها سپاه را تحریم می‌کنند و به آن بی‌حرمتی می‌کنند تعجبی ندارد چون ما از امام بزرگوارمان و رهبری انقلاب آموخته‌ایم که اگر زمانی دشمن از شما بدگویی کرد بدانید راهتان درست است و امروز سپاه قطعاً در مسیر حق قرار دارد.

وی با اشاره به پای‌کار آمدن سپاه در سیل اخیر تصریح کرد: اگر بخواهیم از دستاوردهای سپاه بگوییم واقعاً زبانمان ضعیف است و همین اقدامات سپاه در مناطق سیل‌زده که با تمام توان و تجهیزات به میدان آمده است نمونه‌ای از خدمت‌رسانی در کنار مردم و همراه با مردم است.

استاد برجسته سیاسی در پایان با اشاره به نقش سپاه در تحقق بیانیه گام دوم خاطرنشان کرد: قرا دادن سپاه در لیست به‌اصطلاح تروریستی در ایام ولادت سرداران کربلا برای پاسداران و حتی ملت ایران افتخاری بزرگ است و قطعاً سپاه با این اقدامات مضحک از راه خود خسته نمی‌شود و مقتدرتر از گذشته در تحقق بیانیه گام دوم تلاش خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1474479
ارسال نظر
نظرات