شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 17:12 منتشر شده در مورخ: 1398/01/20 شناسه خبر: 1474532
فرمانده سپاه خلیل آباد:
پاسداران با تمام توان از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع می کنند
فرمانده سپاه خلیل آباد با بیان اینکه پاسداران از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی با تمام توان دفاع می کنند، گفت: قطعاً باید بدانیم که پاسداری یک شغل نیست بلکه یک هدف بسیار مقدس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل فتوحی در گفت و گو با خبرنگار یار خراسانی، ضمن تبریک ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار اظهار داشت: دفاع از انقلب اسلامی و دستاوردهای آن و ایستادگی در مقابل هر نوع تهدید سخت، نیمه سخت یا نرم نیز از فلسفه های تشکیل سپاه است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران وظیفه خود می داند که در مقابل این تهدیدات محکم و استوار باشد، خاطرنشان کرد: واضح است که برای تحقق این رسالت و وظیفه ای که بر عهده سپاه است باید همواره در مسیر تکامل باشد و از همه ظرفیت ها و توانمندی های خود نهایت استفاده را ببرد.

فرمانده سپاه خلیل آباد با تاکید بر اینکه فرمانده معظم کل قوا محور اصلی قدرت سپاه را معنویت آن می دانند، تصریح کرد: از این رو همه پاسداران تلاش می کنند خود را مزین به شایستگی این نمایند که ایمان، معنویت و اخلاق اسلامی را افزایش دهند.

وی در ادامه اذعان کرد: قطعاً باید بدانیم که پاسداری یک شغل نیست بلکه یک هدف بسیار مقدس است؛ هدفی که به اخلاق، اخلاص، معنویت، خدمت به مردم، تفکر انقلابی، سازندگی و محرومیت زدایی، تداوم راه پر افتخار شهدای عزیزمان و تحقق فرامین فرماندهی معظم کل قوا ختم می شود.

فتوحی در پایان با بیان اینکه پاسداران از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی با تمام توان دفاع می کنند، عنوان کرد: از خداوند قادر متعال مسئلت داریم که در مسیر این راه الهی و برای دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب اسلامی مان ثابت قدم باشیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1474532
ارسال نظر
نظرات