شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:41 منتشر شده در مورخ: 1398/01/22 شناسه خبر: 1475276
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی:
اقدامات مؤثر سپاه منجر به خشم و کینه استکبار جهانی شده است/پایگاه اصلی سپاه در قلب و دل مردم است
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات بسیار مهم و اثرگذار سپاه باعث شد تا استکبار جهانی و آمریکای جنایت‌کار خشم و کینه‌ای از این نهاد مقدس به دل داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص اقدام آمریکا در راستای قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان یادگار ارزشمند امام راحل (ره) نماد بارز تفکر انقلابی است و برای رهبری و ملت ایران بازوی پر توانی است.

کریمی افزود: سپاه پاسداران نشان داده که در طی حدود چهار دهه که از تأسیس این نهاد مقدس می‌گذرد همواره در خدمت ولایت و مردم بوده است و در هر صحنه‌ای که نیاز بوده در کنار مردم ایستاده و هوشیارانه خود را سپر بلای ملت ایران کرده است.

اقدامات مؤثر سپاه منجر به خشم و کینه استکبار جهانی

وی ضمن تأکید بر اقدامات مهم و مؤثر سپاه پاسداران در جریان انقلاب اسلامی بیان کرد: اقدامات بسیار مهم و اثرگذاری که سپاه چه در طول سال‌های دفاع مقدس برای حفاظت از امنیت کشور و چه در عرصه سازندگی و حتی در سال‌های اخیر برای دفاع از امنیت کشور و مقابله با جریانات تروریستی و تکفیری در کشورهای اطراف با خدمات مستشاری که به کشورهای دیگر و جبهه مقاومت داده و انسجام‌بخشی و اقتدار به جبهه مقاومت در منطقه، باعث شد تا استکبار جهانی و آمریکای جنایت‌کار خشم و کینه‌ای از این نهاد مقدس به دل داشته باشد.

پایگاه اصلی سپاه در قلب و دل مردم است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اقدام احمقانه‌ی ترامپ  نشان‌دهنده نهایت کینه ایالات متحده نسبت به سپاه است و با توجه به اینکه پایگاه اصلی سپاه در قلب و دل مردم است و مردم این نهاد مقدس را دوست دارند و پاسداران به‌عنوان امین ملت ایران در همه صحنه‌ها حاضر هستند به همین خاطر این اقدامات کور و بی‌پایه نمی‌تواند خللی در ارتباط تنگاتنگ و عمیق مردم با سپاه ایجاد کند و خدشه‌ای به پایگاه گسترده و عمیق مردمی سپاه در کشورمان و ملت‌های منطقه و جبهه مقاومت ایجاد کند.

وی عنوان کرد: قطعاً این اقدام باعث افزایش سطح محبوبیت برای سپاه در داخل و خارج کشور خواهد شد و این مسئله زمینه ایست که آمریکا مجبور شود عواقب این تصمیم را بپذیرد و بابت این اقدام احمقانه هزینه سنگینی را بپردازد.

طرح دو فوریت اقدام متقابل ایران برای بررسی جزییات به کمیسیون امنیت ملی مجلس ارجاع شد

کریمی به طرح مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدام متقابل نسبت به این اقدام آمریکا پرداخت و تصریح کرد: با توجه به رأی آوری دو فوریت طرح اقدام متقابل جمهوری اسلامی، این طرح برای بررسی جزییات به کمیسیون امنیت ملی مجلس ارجاع شد.

وی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین نکته‌ی این طرح که شامل یک ماده‌واحده و چند بند بود این است که تدابیری اتخاذ شود که به‌صورت مقابله‌به‌مثل تمامی نیروهای آمریکا در سطح منطقه غرب آسیا و پایگاه‌های متعددی که آمریکا در اطراف ما دارد به‌عنوان نیروهای تروریستی تلقی شوند و آثار حقوقی و قانونی‌ای که در این خصوص  وجود دارد ساری و جاری گردد و جزییات دیگری که باید در این خصوص در این طرح پیش‌بینی شود نیز در کمیسیون امنیت ملی جمع‌بندی می‌شود و برای تصویب نهایی به صحن مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1475276
ارسال نظر
نظرات