شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1398/01/22 شناسه خبر: 1475369
استاندار هرمزگان:
شرق هرمزگان در حالت آماده باش کامل/ مردم به شایعات توجه نکنند
استاندار هرمزگان گفت: طبق اعلام سازمان هواشناسی در بندرعباس و شرق هرمزگان بارندگی قابل توجه ای صورت می گیرد که مسئولان شرق استان در آمادگی کامل بسر می برند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  هرمز؛فریدون همتی، استاندار هرمزگان صبح امروز در حاشیه بازدید از اداره کل هواشناسی و جلسه با مدیران بحران استان در خصوص آمادگی برای بارش های پیش رو اظهار کرد:آمادگی در همه فعالیتها بسیار خوب است و از مردم انتظار می رود به شایعات توجه نکنند.

وی تاکید کرد: مردم در مسیر رودخانه قرار نگیرند و توصیه های هواشناسی  را به جد توجه کنند تا ایمن تر باشند.

همتی با بیان اینکه خسارتها قابل جبران هستند و ملت باید با بارندگی ها روحیه بگیرند، تصریح کرد: پیش بینی می شود در بندرعباس و شرق هرمزگان بارندگی قابل توجه ای صورت گیرد که  در حال حاضر مسئولان و مقامات در شهرهای شرقی در آمادگی کامل بسر می برند.

استاندار هرمزگان با تاکید بر آمادگی کامل دستگاهها در شهرستان سیریک گفت:این سامانه بارشی از استان کرمان به استان هرمزگان وارد می شود که باید با آمادگی کامل مدیریت شود.

وی بیان کرد:مردم آمادگی لازم در مواجه با بارندگی روزهای آینده را داشته باشند و از سفرهای غیر ضروری بپرهیزند تا شاهد خسارت جدی در استان هرمزگان نباشیم.

همتی خاطرنشان کرد:اداره کل هواشناسی از سرمایه خوب نیروی انسانی برخوردار بوده و جز ادارات استراتژیک هواشناسی کشور و از مراکز قابل توجه است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1475369
ارسال نظر
نظرات