شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 21:47 منتشر شده در مورخ: 1398/01/22 شناسه خبر: 1475460
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم:
حدود یک میلیارد ریال به سیلزدگان کمک‌رسانی شد
رسول منعم، مدیر کل ورزش و جوانان استان قمدربراه کمک این اداره کل به سیل اخیر گفت: با برگزاری مراسمی مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال کمک های نقدی جمع آوری شد و در چند روز اخیر نیز ۵۰۰ میلیون ریال کمک های غیر نقدی جمع اوری شده که به سیل زدگان اخیر اختصاص می یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قم فردا،رسول منعم ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن هفته جوان و اعیاد شعبانیه اظهار داشت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری جوانان نقش مهمی در توسعه و آبادانی کشور دارند و خدمت به این عزیزان را یکی از افتخارات خود می دانم.

وی برنامه های هفته جوان را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: هم زمان با آغاز هفته جوان از ۲۴ فروردین تا ۳۰ برگزاری کارگاه آموزشی را برای جوانان برپا خواهیم کرد.

منعم افزود: اجرای نمایش تئاتر صحنه ای ،برگزاری اردوی استانی،

گردهمایی هیئت های ورزشی فعال در عرصه جوانان،دیدار با خانواده های شهدا و غبار روبی گلزار شهدا از جمله مهترین برنامه هایی است که توسط سمن های مختلف اجرا می شود.

وی ادامه داد: دیدار با تولیت مقدس حرم حضرت معصومه(س) دیگر برنامه ای است که در هفته جوان برگزار می شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان قم به برنامه های فرهنگی این هفته نیز اشاره کرد و گفت: اهدای خون به سیل زدگان یکی از برنامه های فرهنگی این هفته است که با حضور سمن های استان صورت می پذیرد.

وی افزود: علاوه بر این ۷ محفل قرآنی در ورزشگاه های استان با هدف آشنایی و نشر مفاهیم قرآنی برگزار خواهد شد.

منعم در ادامه به حادثه ای سیل اخیر اشاره کرد و بیان داشت: در حادثه ای سیل اخیر اقدامات خوبی از سوی اداره کل ورزش و جوانان صورت گرفت.

وی ادامه داد: با برگزاری مراسمی مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال کمک های نقدی جمع آوری شد و در چند روز اخیر نیز ۵۰۰ میلیون ریال کمک های غیر نقدی جمع اوری شده که به سیل زدگان اخیر اختصاص می یابد.

مدیر کل ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: در کنار این اقدامات یک اتوبوس از جوانان فعال به مناطق سیل زده اعزام شده اند که در کنار سایر اقشار مردم در حال امدادرسانی و کمک به سیل زدگان هستند.

وی افزود: چندین دستگاه اتومبیل آفرود با راننده برای حضور در بین مردم سیل زده و کمک به آن ها به منطقه اعزام شده که توانسته اند خدمات خوبی نیز ارائه بدهند.

منعم تصریح کرد: در نهایت نیز همکاران ما در اداره کل ورزش و جوانان بخشی از حقوق خودشان را به سیل زدگان اختصاص داده اند که بتوانند سهمی کوچک در یاری رساندن به سیل زدگان داشته باشند.

وی توسعه ای ورزش قهرمانی را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: به هر میزان که ورزش قهرمانی را توسعه بدهیم به همان میزان جوانان بیشتری سمت ورزش می آیند به همین علت جلساتی را با هیئت های ورزشی برگزار کرده ایم که در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام

http://dana.ir/1475460
ارسال نظر
نظرات