شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قم
ساعت: 21:48 منتشر شده در مورخ: 1398/01/22 شناسه خبر: 1475471
معاون اداره کل ورزش و جوانان خبر داد:
بهره برداری از خانه های جوان کهک و دستجرد در نیمه اول سال
روح‌الله رمضانی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان از بهره برداری خانه های جوان شهرهای کهک و دستجرد در نیمه اول سال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  قم فردا، روح‌الله رمضانی ظهر امروز  در جمع خبرنگاران با اشاره به هفته جوان اظهار داشت: استان قم دارای یک ظرفیت مناسبی از لحاظ مکان و امکانات برای سمن های مختلف فعال در حوزه جوانان است.

وی ادامه داد: خانه جوان استان قم دارای امکانات خوب و مناسبی است به طوری که جزو ۵ خانه جوان کشور است و علاون بر این کلاس های مختلفی در این خانه برای برگزاری جلسات وجود دارد.

رمضانی افزود: مدیریت خانه توسط خود جوانان انجام می شود و  از همه دعوت می کنیم که از ظرفیت خانه جوانان بهره ببرند.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان با بیان این که بودجه ای خوبی برای جوانان در نظر گرفته است، بیان داشت: سمن ها و تشکل هایی که در زمینه های مختلف بتوانند فعال باشند و مورد تایید و استقبال جوانان قرار بگیرند می توانند از کمک های اداره کل ورزش و جوانان بهره مند بشوند.

رمضانی افزود: برای تشکل های جوانان اعتبار هایی را در نظر گرفتیم که بتوانند در زمینه ای آسیب های اجتماعی و رونق تولید فعالیت کنند.

وی شهرهای استان را مورد توجه قرار داد و گفت: در شهر کهک و دستجرد دو خانه ای جوان در حال تکمیل شدن است که در ۴ ماه ابتدائی سال به بهره برداری می رسد.

رمضانی حمایت های اخیری که از سیل زدگان شده را اقدامی ارزشمند عنوان کرد و افزود: حمایت از سیل زدگان در دستور کار قرار دارد و در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره میلاد حضرت علی اکبر(ع) اظهار کرد: ۱۵ جوان برتر استان قم توسط کمیته داوران جشنواره جوانان برتر استان شناسایی و انتخاب می‌شوند و در مراسم روز پنج شنبه ۲۹ فروردین‌ماه ساعت ۲۰ در ورزشگاه حیدریان تقدیر و قدردانی خواهند شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1475471
ارسال نظر
نظرات