شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1398/01/23 شناسه خبر: 1475618
راهپیمایی مردمی حمایت از سپاه در خلیل‌آباد؛
هم‌قدمی خلیل‌آبادی‌ها در حمایت از سپاه با ملت ایران / نمازگزاران خلیل آبادی همدلی و انسجام خود با سپاه را به نمایش گذاشتند
ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه مردم خلیل‌آباد هم‌قدم با مردم سراسر کشور در محکومیت اقدام آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه و در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راهپیمایی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، ظهر امروز پس از اقامه نماز جمعه، مردم خلیل‌آباد هم‌قدم با مردم سراسر کشور با برگزاری راهپیمایی، ضمن محکومیت اقدام آمریکا در قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، همدلی و انسجام خود را با سپاه پاسداران نشان دادند.

این مراسم پس از نماز جمعه با تجمع در مقابل مسجد جامع خلیل‌آباد و سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» به سمت میدان مرکزی با حضور نمازگزاران و عموم مردم آغاز شد.

در این راهپیمایی اقشار مختلف مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی و سر دادن شعارهای "سپاه قدرتمند پاسداران خار چشم دشمنان است"،" مرگ بر آمریکا"، "اگر سپاه نبود کشور هم نبود"، "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آل سعود خائن"، "مرگ بر انگلیس" ، "سپاه ما ذلت نمی‌پذیرد" ، انزجار خود را از این اقدام ننگین نشان داده و همدلی و انسجام ملت با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به تصویر کشیدند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1475618
ارسال نظر
نظرات