شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 20:00 منتشر شده در مورخ: 1398/01/23 شناسه خبر: 1475723
سردار سپهر:
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اقدام اخیر دونالد ترامپ و دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی اشاره کرد و گفت: این حرکت یک بار دیگر خباثت و دشمنی آمریکا را نسبت به ایران اسلامی نشان داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار پاسدار محمدحسین سپهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه مصلی شهر قدس، سپاه و سپاهیان را فرزندان مقام معظم رهبری خواند و اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درراه دفاع از انقلاب و آرمان‌های نظام تاآخرین‌نفس ایستاده‌ است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اقدام اخیر دونالد ترامپ و دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی اشاره کرد و گفت: این حرکت یک بار دیگر خباثت و دشمنی آمریکا را نسبت به ایران اسلامی نشان داد.

وی بیان کرد: با نگاهی به آمار فعالیت‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی جبهه استکبار می‌توان فهمید که در 40 سال گذشته بیشترین هجمه به ولایت‌فقیه، مردم  و سپاه واردشده است.

سردار سپهر با تأکید بر اینکه بیشترین هجمه و عملیات روانی دشمن علیه ولایت‌فقیه به‌عنوان مهم‌ترین رکن انقلاب اسلامی بوده است، افزود: دشمن به دنبال خسته کردن و تغییر باور مردم نسبت به انقلاب اسلامی است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین سپاه را نماد اقتدار بخشی به‌نظام اسلامی و مستضعفان دانست و خاطرنشان کرد: به دلیل اقتدار بخشی سپاه به‌نظام اسلامی بوده که از همان ابتدای شکل‌گیری این نهاد نظامی همواره مورد هجمه دشمنان بوده است.

وی سپاه را خار چشم آمریکا و مستکبران جهان دانست و عنوان کرد: سپاه طی 4 دهه گذشته همواره در صف ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان بوده و در این راه توفیقات بسیاری به دست آورده است.

سردار سپهر خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها، در صف اول مجاهدان فی سبیل الله در مبارزه با دشمنان بوده و هیچ عاملی مانع از این اقتدار نشده است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به آغاز جنگ تمدن‌ها از سوی آمریکا از یازدهم سپتامبر در منطقه گفت: آمریکایی‌ها برای مقدمه‌چینی برای حمله به ایران، ابتدا به افغانستان و عراق حمله کردند اما امروز آمریکا در عراق و افغانستان شکست‌خورده و این مسئله ناشی از ضعف این کشور در منطقه است.

وی با تأکید بر قدرت نظامی سپاه پاسداران ابراز کرد: دشمنان تضعیف قدرت موشکی، پهپادی و نظامی ایران را در برجام های دو و سه دنبال کردند اما با تدبیر فرماندهی کل قوا، این توطئه با شکست روبرو شد.

سردار سپهر با اشاره به هزینه‌های گزاف آمریکا در منطقه گفت: امروز آمریکا 21 تریلیون دلار بدهی دارد و با وجود داشتن بیش از یک هزار پایگاه نظامی در دنیا اعلام می‌کند که امنیت نداشته و روبه سقوط است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: به دلیل شکست آمریکایی‌ها در جنگ بین تمدنی اسلامی و غرب، آمریکایی‌ها جنگ درون تمدنی اسلامی را با اختلاف‌افکنی‌های مذهبی در دستور کار قرار دادند، اما فرزندان سپاهی و بسیجی ایران اسلامی تمام این معادلات را برهم زده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: به فضل الهی آمریکا در بحرین، سودان و یمن نیز شکست خواهد خورد همان‌گونه که از حزب‌الله و مجاهدان فلسطینی شکست خورد،  و این پیروزی‌های بزرگ در تحقق تمدن، دولت و جامعه اسلامی برکات بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

سردار سپهر مهم‌ترین خواسته امریکا در منطقه را حاکمیت فرهنگ لیبرال دموکراسی غرب بر دنیا و تجزیه کشورهای غرب آسیا دانست و خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برابر این خواست‌ها با قدرت ایستاده است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: به اعتراف دشمنان ایران اسلامی، بزرگ‌ترین مشکل امریکا در ایران وجود رهبری مقتدر به نام آیت‌الله خامنه‌ای است، همچنین اندیشکده‌های غربی اعتراف کرده‌اند که غرب و آمریکا در غرب آسیا حوزه فرهنگی قافیه را به ایران اسلامی باخته است.

سردار سپهر با اشاره به حضور سپاه پاسداران و دستگاه‌های اجرایی در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان مناطق مختلف کشور تأکید کرد: با روحیه اخلاص، جهاد و ازخودگذشتگی مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت و در این مسیر یاریگر دولت و مردم هستیم.

http://dana.ir/1475723
ارسال نظر
نظرات