شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 16:07 منتشر شده در مورخ: 1398/01/24 شناسه خبر: 1475829
فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر:
سخنان رهبری معادلات دشمنان را به هم ریخته است/ سرپرستی عربستان سعودی در مدار خود نیست
فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: سخان مقام معظم رهبری در مراحل مختلف در عرصه منطقه‌ای و جهانی معادلات دشمنان را به هم ریخته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، سرهنگ یدالله کشاورز صبح امروز در همایش پاسداری از فرهنگ پاسداری در تیپ پیاده امام صادق(ع) گفت: اگر ما با این شرایط حساس منطقه‌ای و جهانی به مسیر و قله عزت رسیده‌ایم برای این است که امام حسین(ع) را الگوی خود در تمام زمینه‌ها قرار داده‌ایم.

کشاورز با اشاره به اینکه استکبار جهانی توهش مدرن را به خوبی علیه بشریت بکار برده است، ادامه داد: حرکت الهی امام حسین(ع) برای رهایی بشریت از توهش، ضلالت و گمراهی بود.

وی با بیان اینکه کشتی جاری امام حسین(ع) در حال حرکت بوده پس اگر با این کشتی که نجات‌دهنده است همراه و سوار بر آن شد نجات پیدا کرده و هر کس جدا شد غرق می‌شود، یادآور شد: ماه شعبان ماه پاسداری از ارزش‌های الهی است.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه میلاد ائمه(ع) میلاد همه خوبی‌ها و دوری از تمام بدی‌هاست، خاطرنشان کرد: پاسداری از ارزش‌ها در همه شئون وظیفه پاسداری ماست.

وی سپاه و نیروهای مسلح را محور همبستگی و اتحاد معرفی و تصریح کرد: دشمنان اسلام 40 سال است تا بتوانند این اتحاد و همبستگی را برهم بزنند نتوانسته‌اند و در این راه نیز راه‌های مختلفی را بکار بسته‌اند تا به این مهم برسند اما به فضل الهی و به رهبری‌های مقام معظم رهبری به این تفکر شیطانی دست پیدا نخواهند کرد.

کشاورز با بیان اینکه هر جا صحبت از انقلاب اسلامی می‌شود پاسداری از دستاوردهای آن برای تمام نیروهای مسلح تعریف شده ، افزود: هر کسی در این نظام به وظیفه خود به خوبی عمل کند و در راه انقلاب ایستادگی داشته باشد پاسدار است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان روی سخنان مقام معظم رهبری حساب و کتاب ویژه دارند، بیان داشت: سخان مقام معظم رهبری در مراحل مختلف در عرصه منطقه‌ای و جهانی معادلات دشمنان را به هم ریخته است.

کشاورز در پایان گفت: سرپرستی عربستان سعودی در مدار خود نیست و در دست کثیف‌ترین افراد جامعه جهانی است و این مدار باید در دست شریف‌ترین افراد جامعه اسلامی قرار بگیرد.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1475829
ارسال نظر
نظرات